Ana sayfa » Mobil » Motorola Razr 2 serisini mi bekliyorsunuz? Beklemeyin

Motorola Razr 2 serisini mi bekliyorsunuz? Beklemeyin

Motorola Razr 2 serisini mi bekliyorsunuz? Beklemeyin

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Motorola Razr 2 için heyecanlanmaya gerek yok. Zira telefonun satış tarihi bir başka bahara kalacak gibi görünüyor…

Katlanabilir telefonlar hayatımıza girdi ve bu noktada farklı üreticilerin bu pazara girmesi ile fiyatların da düşmeye başladığına şahit olmaya başladık. Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X serileri ile katlanabilir telefonlar, kullanıcılara farklı bir deneyim sunarken bu ürünler kullanılabilirlikten oldukça uzaktı. İlk nesil Motorola RAZR serisi ise istiridye tasarımını bizlere hatırlattı ve tasarımsal anlamda büyük bir başarı yakaladı. Bugün ise Motorola Razr 2 ile ilgili oldukça önemli bir açıklama yapıldı.

DisplaySearch kurucusu Ross Young, bugün bir açıklama yaptı ve yeni nesil Razr serisi için en erken 2021 ikinci yarısını hedef gösterdi. Bunun sebebi için de tedarik sürecinin pandemi sonrasında ciddi anlamda sorunlu olduğunu gösterdi. Bu oldukça normal zira aynı sorunu şu anda Samsung tarafı da yaşıyor. Bildiğiniz üzere Samsung yeni nesil Galaxy Z Flip modelinde UTG yani ultra ince cam adı verilen bir teknoloji kullandı ve bu teknolojiyi de dışarıdan bir üreticiden aldı. Görünen o ki; Motorola da yeni telefonunda aynı teknolojiyi kullanacak.

Kullanacak ama işte bu noktada ciddi tedarik sorunları var. UTG cam üreticisinin Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip 2 modellerine de bu camları yetiştirmesi lazım ama şu anda ciddi bir üretim sorunu yaşanıyor.

Motorola RAZR

Motorola Razr 2 teknik özellikler

Gelen bilgilere göre Motorola yine orta segment bir katlanabilir telefon yapacak ve telefonda Snapdragon 765G yonga seti kullanılacak. 8GB RAM ile yola devam edecek Motorola’nın 256GB Hafıza sunmasını bekliyoruz. Bununla birlikte arkada 48 megapiksel ve önde de 20 megapiksel kamera sensörleri telefonda bulunacak. Öndeki ekranın daha da büyüyeceği gelen bilgiler arasında. Bakalım fiyat ne olacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.