Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy M31s ortaya çıktı! İnsan soruyor “neden?” diye…

Samsung Galaxy M31s ortaya çıktı! İnsan soruyor “neden?” diye…

Samsung Galaxy M31s ortaya çıktı! İnsan soruyor “neden?” diye…

Bugün ortaya çıkan raporlara göre Samsung Galaxy M31s neredeyse hiçbir değişiklik sunmadan karşımıza çıkacak. Peki ne gerek var şimdi yeni bir modele?

Akıllı telefon pazarında amiral gemisi telefonlar her yıl 1 adet olarak karşımıza çıkıyor. Burada OPPO markasının Find serisinde bu stratejiyi benimsemediğini de belirtelim. Orta segment telefonlar ise yılda iki adet satışa sunuluyor. Bu saçma sapan düzenden dolayı orta segment telefon alan birisi kısa süre içinde eski bir telefon kullanıyormuş gibi bir hissiyata kapılıyor. Bugün de bunu destekleyecek bir detay ortaya çıktı. Neredeyse Galaxy M31 ile tüm detayları aynı olan Samsung Galaxy M31s ile ilgili ilk bilgiler ortay açıktı.

Gelen raporlara göre telefonda 6.000 mAh pil bulunacak. Bu rapor TÜV Rheinland testlerinde ortaya çıktı. Bununla birlikte Geekbench 5 testinden de anladığımız kadarıyla telefon Galaxy M31 serisinde ve birçok modelde kullanılan Exynos 9611 yonga seti ile karşımıza çıkacak. 6GB RAM gücüne de sahip olan telefon 128GB arttırılabilir hafızaya sahip olacak.

samsung-galaxy-m31

samsung-galaxy-m31

Bildiğiniz üzere Galaxy M31, Infinty-U ekran ile gelmişti. Gelen bilgilere göre Galaxy M31s’in ekranı son dönemlerin popüler ekranı Infinty-O olacak. Yani ön kamera ekran içine delikli bir şekilde yerleştirilecek. Bu da pazarlama tarafında belki telefonun tutulacak bir yeri olacaktır diye düşünüyoruz.

Bize sorarsanız Samsung’un yeni bir yonga seti serisine bu seviyede ihtiyacı var. Exynos 9611 serisinden resmen bıktık. Aynen Huawei Kirin 710 yonga setine dönen bir yonga seti oldu…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.