Ana sayfa » Mobil » Galaxy Note 20 Ultra’nın kasa ve kamera tasarımını ortaya koyan kılıflar sızdırıldı!!

Galaxy Note 20 Ultra’nın kasa ve kamera tasarımını ortaya koyan kılıflar sızdırıldı!!

Galaxy Note 20 Ultra’nın kasa ve kamera tasarımını ortaya koyan kılıflar sızdırıldı!!

Merakla beklenen Note 20 Ultra’nın sızıntıları dur durak bilmiyor. Şimdi de cihazın kasası ve kamera tasarımı ortaya koyan bir kılıf sızdırıldı.

Samsung artık yeni Note 20 serisi için gün saymaya başladı. Cihazların tanıtım tarihi yaklaştıkça sızıntıları da haliyle bir o kadar artıyor. Bugün bazı yabancı kaynaklar,  Note 20 Ultra’nın, kasa ve kamera yapılandırmasını ortaya koyan bazı kılıfların resmini paylaştı. Paylaşılan bu  resimlerden de anlaşılacağı üzere Note 20 Ultra, kamera olarak daha büyük bir boyutla karşımıza çıkacak. Bu da şirketin modül olarak bir değişikliğe gideceğini gösteriyor.

Yukarıda da gördüğünüz gibi Note 20 Ultra‘nın boyutu biraz daha büyük olacak. Ayrıca, kamera modülü de neredeyse arka tarafın yarısına kadar kaplayacak.

Buna ek olarak görüntüleri sızdıran yabancı kaynaklar, Note 20 Ultra‘da ToF sensörleri yerine lazer otofokus sensörlerinin kullanılacağına da dikkat çekti. Bildiğiniz üzere Galaxy S20 Ultra, bu yılın başlarında 108 Megapikselli bir kamera ile piyasaya sürüldü. Ancak cihaz odaklama ile ilgili bazı sorunlar nedeni ile epey eleştirildi. Bu yüzden Koreli üretici Note 20 Ultra modelinde de aynı sorunu yaşamamak için bahsettiğimiz bu sensörlere yer verebilir.

Bildiğiniz üzere Note  20 Ultra,  sektörün LTPO ekranını kullanan ilk amiral gemisi telefonu olacak. Ayrıca cihaz,  3040 × 1440 çözünürlük ve  120Hz yenileme hızına sahip gelişmiş bir ekran ile karşımıza çıkacak.

Son olarak gücünü Snapdragon 865 yonga setinden alacak bu cihaz, 16GB RAM‘ı  ile sizleri kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.