Ana sayfa » Mobil » Realme C11 geliyor! Yonga setiyle dünyada bir ilk!

Realme C11 geliyor! Yonga setiyle dünyada bir ilk!

Realme C11 geliyor! Yonga setiyle dünyada bir ilk!

Son zamanların en başarılı akıllı telefon üreticilerinden biri olan Realme, yeni cihazının yongasıyla bir ilki gerçekleştirecek! Realme C11 geliyor!

Son zamanların en başarılı şirketlerinden biri olan Realme, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan farklı kamera tasarımına sahip cihazının ardından bugün de yongasıyla dikkat çekecek olan yeni modelini karşımıza çıkardı. Özellikle tasarım tarafında kendini aşmak isteyen şirket, arka tarafta diğer cihazlarına göre daha estetik görünecek bir model üzerinde yoğunlaşmış durumda. Üstelik bu estetikliğe ek olarak MediaTek‘in yeni Helio G35 yongasını da yeni Realme C11 modelinde bulunduracak olan Çin menşeili şirket, bu yongayı kullanan ilk üretici olacak.

Realme C11 teaser

Realme C11 teaser

MediaTek Helio G35 ile birlikte gelecek olan Realme C11, RMX2185 kod adıyla şirketine pazar payı kazandırmaya çalışacak. Aynı zamanda şirketin Malezya‘daki Facebook sayfasının paylaştığı görselde “Dünyanın ilk Helio G35 yongalı cihazı – Daha sorunsuz oyna” ibaresi ve yonganın bir teaser görüntüsü yer aldı. Her ne kadar bu paylaşımda yeni cihazın ismi geçmiyor olsa da, birçok iddia Realme C11’in bu yongayla geleceğini gösteriyor.

Realme c11

Henüz tanıtılmayan bu yonga ise yapılan paylaşıma göre oyuncular için geliştirilmekte. Bu da yeni Realme’nin performans tarafında oldukça başarılı olacağını gösteriyor; ancak şirketin “C“serisini giriş segmente adapte etmesi, yeni cihazın uygun fiyata sahip giriş segment bir cihaz olma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Kim bilir, belki de bu cihaz giriş segmentindeki oyuncular için piyasaya sürülecektir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.