Ana sayfa » Mobil » Motorola One Fusion Google Play Console’da görüldü!

Motorola One Fusion Google Play Console’da görüldü!

Motorola One Fusion Google Play Console’da görüldü!

Yaklaşık on gün önce özellikle tasarım tarafında orta segmenti kızıştırmayı başaran One Fusion+’ın ardından şimdi de One Fusion geliyor! Motorola şov!

Yaklaşık on gün önce tanıtılan ve orta segmentte dikkat çekmeyi başaran One Fusion+‘ın ardından bu kez de One Fusion modeli, şirketin elini güçlendirmek için geliyor. Öyle ki eski günlerini mumla arayan ve bu doğrultuda çalışmaya devam eden Lenovo bünyesindeki Motorola, “Orta segmentte ekmek var!” düşüncesiyle bu alana her zamankinden daha fazla ağırlık veriyor. Bugün de One Fusion olduğu iddia edilen bir Motorola cihazı Google Play Console‘da boy göstererek şirketin yakın zamanda yeni bir cihazla karşımıza çıkacağı izlenimini veriyor.

"<yoastmark

Google Play Console verilerine göre “Astro” kod adına sahip olan One Fusion, 6.5 inç 720×1600 piksel HD+ ekranla karşımıza çıkacak. Güç tarafında Qualcomm’un Snapdragon 710 yongasından GPU tarafında ise yine Qualcomm’un Adreno 616‘sından faydalanacak. Aynı zamanda cihaz 4GB RAM kapasitesi ve Android 10 işletim sistemiyle de dikkat çekecek.

Motorola One Fusion her ne kadar iki yıllık bir yongadan güç alsa da, orta segmentte son derece yetenekli bir cihaz olacak. Bu yonga çekirdek tarafında da oldukça yeterli gözükürken, 2 adeti 2.2GHz ve 6 adeti 1.7GHz hızında çalışan toplam sekiz çekirdekli Kryo 360 bileşenini karşımıza çıkartıyor (2x 2.2GHz Kryo 360 + 6x 1.7GHz Kryo 360). 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.