Ana sayfa » Mobil » iPhone 12 iPhone SE’den bile küçük olacak! Görüntüsü sızdı

iPhone 12 iPhone SE’den bile küçük olacak! Görüntüsü sızdı

iPhone 12 iPhone SE’den bile küçük olacak! Görüntüsü sızdı

Bugün ortaya çıkan görsellere baktığımızda iPhone 12 modeli 4 inç ekran boyutundaki iPhone SE modelinden bile küçük olacak…

Apple için rüya gibi bir 2020 yaşanıyor. Evet, pandemi herkesi vurdu ama Apple bugün borsa değeri ile pandemi öncesinin çok üstüne çıktı. Ardı ardına borsa rekorları kıran Apple, gelirlerini arttırken geleceğe de umutla bakıyor. Apple pandemi sırasında daha uygun fiyatlı iPhone SE tanıtımı yaparak kullanıcılarına “farklı!!!” bir telefon sunarken asıl değişimin!!! ise iPhone 12 serisi ile yaşanacağı belirtiliyor.

Bugün ortaya çıkan bazı görsellere göre 5,4 inç ekran boyutuna sahip olacağı belirtilen iPhone 12‘nin 4 inç ekrana sahip iPhone SE modelinden bile daha küçük olacağı resmen ortaya çıktı. Takdir edersiniz ki bu görseller resmi sızıntılar değil ama bu sızıntıların gerçek olduğunu da daha önceki tecrübelerimizden rahatlıkla dile getirebiliriz.

Bununla birlikte arkadan bakıldığında da iPhone 11 Pro serisinde olduğu gibi kare şeklinde bir kamera çıkıntısı ile karşılaşacağımızı görüyoruz. 5,4 inç boyutundaki giriş seviyesindeki iPhone 12’nin OLED ekrana, 5 nanometre üretim sürecine sahip A14 Bionic yonga setine ve 64GB ile 128GB Hafıza seçeneklerine sahip olacağını belirtelim. Bununla birlikte bu modelin sadece 4G desteğinde olacağı da gelen bilgiler arasında.

Malzeme kalitesi tarafında ise plastikten hallice olan polikarbon kullanılacak. Yeni nesil iPhone 12‘nin 6 renk seçeneği ile geleceği de sızan bilgiler arasında. Bu renkler; sarı, beyaz, kırmızı, lacivert, açık mavi ve açık yeşil

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.