Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Xiaomi’nin reklam afişlerinde Mi Mix 10 ve MIUI 15 görüldü!!! Büyük hamle geliyor

Xiaomi’nin reklam afişlerinde Mi Mix 10 ve MIUI 15 görüldü!!! Büyük hamle geliyor

Xiaomi’nin reklam afişlerinde Mi Mix 10 ve MIUI 15 görüldü!!! Büyük hamle geliyor

Xiaomi’nin dün gerçekleştirdiği bir etkinlikte, Mi Mix 10 cihazı ve MIUI 15 arayüzüne dair bazı reklam afişleri görüldü.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, bildiğiniz üzere Şubat 2019’da Mi Mix 3 5G modelini piyasaya sürdü. Bunun ardından şirket, herkesi büyüleyen konsept telefonu Mi Mix Alpha‘yı da tanıttı. Ancak hepimizin gözü, tabi ki de bir sonraki  Mi MIX 4 modeline yöneldi.  Onlarca sızıntılara maruz kalan bu cihaz, maalesef şirket tarafından çok gizli tutuluyor. Her ne kadar yeni görüntüler gelse de,  sızdırılan bu görüntüler bir süre sonra fake olarak açıklanıyor ve yine bizleri yanıltıyor. Bildiğiniz üzere Xiaomi,  dün kendi ülkesinde bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlikle beraber Çinli şirket, içerisinde Mi Mix 10 ve MIUI 15 ‘in de bulunduğu ilginç bir reklam afişi paylaştı.

Mi Mix 4 söylentilere göre bu yıl Eylül ya da Ekim aylarında piyasaya sürülecek. Ancak bugün ortaya çıkan bu görüntüler, Xiaomi‘nin bir sonraki Mi Mix amiral gemisinin Mix 10 olacağını ortaya koyuyor. Ayrıca, bu telefonun MIUI 15 arayüzü ile gelmesi de iddialar arasında.

Son zamanlarda MIUI 12‘nin Global ve  kararlı sürümleri ile uğraşan Xiaomi’nin, bir sonraki amiral gemisi olacak Mi Mıx 10 modelinde, MIUI 15 arayüzünü kullanması bekleniyor.

Ayrıca  bazı analistler de bu görüşe katılıyorlar ve kesinlikle bir sonraki modelin Mix 10 olacağını düşünüyorlar.

Bakalım Çinli şirket, bu konu hakkında ne gibi bir açıklama yapacak? Bekleyip görelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.