Ana sayfa » Mobil » Galaxy Note 20 en güçsüz Galaxy Note olacak! Adını “lite” koysaydınız

Galaxy Note 20 en güçsüz Galaxy Note olacak! Adını “lite” koysaydınız

Galaxy Note 20 en güçsüz Galaxy Note olacak! Adını “lite” koysaydınız

Ağustos ayında tanıtılması beklenen Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus modelleri ile ilgili beklentiler büyük. Peki Samsung bu beklentileri karşılayabilecek mi?

Akıllı telefon pazarında Ağustos ayı ile birlikte bildiğiniz üzere inanılmaz bir hareketlenme yaşanır. Ağustos ayında yeni Galaxy Note serisi, Eylül ayında yeni iPhone serisi, Ekim ayında yeni nesil Huawei Mate serisi, Xiaomi Mi Mix serisi ve Google Pixel serilerinin ardı ardına tanıtıldıklarına şahit oluyoruz. Bu yıl da Ağustos ayında bir aksilik olmaz ise Galaxy Note 20 ile tanışacağız.

Tanışacağız ama bugün ortaya çıkan bazı bilgiler kullanıcıların tadını biraz da olsun kaçırdı. Zira görünen o ki; yeni nesil Note 20 beklendiği gibi amiral gemisi formatında olmayacak. Belik yonga seti tarafında olabilir ama ekran tarafında düz bir ekran ve 60Hz tarama hızı bekleniyor. Bakıldığında Galaxy S20 modelinde 120Hz ekran tarama hızı varken Galaxy Note 20‘nin bu tarama hızında kalması telefonun sanki bir amiral gemisi değil de “lite” ismi altında satılan bir model olacağını gösteriyor.

Yapılacak lansmanda Samsung sadece yeni nesil Note ailesini değil, Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G akıllı telefonlarını ve muhtemelen Galaxy Watch 3 akıllı saatini de bizlere sunacak. Birçok kişi Galaxy Watch 3′ün ön siparişte hediye edilebileceğini bekliyor olduğunu biliyoruz ama öyle bir şey olmayacak. Bunun garantisini verelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.