Ana sayfa » Mobil » 85 dolarlık Mi Watch Revolve global pazara açılıyor! Bu kez olacak galiba

85 dolarlık Mi Watch Revolve global pazara açılıyor! Bu kez olacak galiba

85 dolarlık Mi Watch Revolve global pazara açılıyor! Bu kez olacak galiba

İlk nesil Mi Watch ile global pazara çıkamayan Xiaomi taktik değiştiriyor ve Mi Color olarak bildiğimiz akıllı saati Mi Watch Revolve ile Avrupa’ya sunuyor.

Xiaomi giyilebilir ürünler tarafında MIUI işletim sisteminden port ettiği bir arayüz kullanıyor. Bu da bildiğiniz üzere Xiaomi Mi Watch serisinin global pazara çıkamamasına sebep oldu. Bundan ders alan Xiaomi, bundan böyle giyilebilir ürünler tarafında ve özellikle akıllı saatlerde Wear OS işletim sistemini kullanmayı tercih etti. Bu karardan sonraki ilk ürün ise Mi Watch Color oldu. Bu saat bugün karşımıza Mi Watch Revolve adıyla çıkıyor.

Xiaomi‘nin Çin’de ayrı (Mi CC9) Global pazarda ayrı (Mi Note 10 Pro) isimler kullandığını biliyoruz ve bugün aynı durum akıllı saatler için de geçerli olacak. Çin’de Aliexpress üzerinden satışa başlayan Mi Watch Color için en önemli özellik 85 dolarlık fiyat etiketi. Farklı farklı renklerde kayışları ile gençler tarafından ilgi ile karşılanacağını düşündüğümüz bu akıllı saatin ülkemiz pazarına da gelmesi bekleniyor.

Mi Band 5 ile birlikte Xiaomi bu akıllı saati de global pazarda satışa sunmak istiyor. 240×240 ekran çözünürlüğüne sahip olan bu akıllı saatin bekleme süresinin 12 gün seviyelerinde olduğu da dile getiriliyor. Adım sayar, kalp hızı ölçer, yükseklik ölçer ve çıkılan katları da sayma özelliği olan bu ürün birçok genç arkadaşımızın ilgisini çekecektir. Sesli görüşme yapılabildiğini belirtelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.