Ana sayfa » Mobil » Galaxy Fold 2 bekleyenlere iyi haber! Böbreklerinizi biraz daha kullanabilirsiniz

Galaxy Fold 2 bekleyenlere iyi haber! Böbreklerinizi biraz daha kullanabilirsiniz

Galaxy Fold 2 bekleyenlere iyi haber! Böbreklerinizi biraz daha kullanabilirsiniz

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Fold 2 tanıtımı yapılsa da telefon hemen satışa sunulamayacak. Neden mi? İşte sebep sonuç ilişkisi…

Samsung, katlanabilir akıllı telefon pazarında tek başına kalmış görünüyor. Huawei ve Motorola‘nın bu pazarda telefonları olsa da her iki üreticinin satış rakamları da Samsung‘un çok altında. İlk nesil Galaxy Fold birçok hatayı beraberinde getiren bir ürün oldu ama Galaxy Z Flip modeli ile Samsung neyi doğru yapması gerektiğini anladı. Bugün ise Galaxy Fold 2 serisinden bahsetmeye başladık; zira tanıtım yaklaşıyor.

Galaxy Fold 2 ne zaman tanıtılacak?

Redmi olmayan bilgilere göre Samsung 5 Ağustos tarihinde yeni nesil katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2‘nin lansmanını yapacak. Lansman yapılacak ama telefon hemen satışa sunulamayacak. Ya da sunulsa bile belli bölgelerde belli bir miktarlarda satışa sunulabilecek. Bunun sebebi ise ilk kez Galaxy Z Flip modelinde kullanılan ultra ince cam (UTG) tedarikinde yaşanan sorunlar olarak gösteriliyor.

Bildiğiniz üzere bu camları Samsung dışarıdan temin ediyor ve tedarikçinin de cam üretimi tarafında üretimsel sorunları var ve şu anda belli bir kapasiteyi karşılayabiliyor. Görünen o ki; Güney Koreli üretici bu UTG cam üreticisini satın alacak ve bu alanda büyük bir yatırım yapacak.

Galaxy Note 20 lansmanı sonrasında Note 20 serisinin ise satışında bir sorun olmayacak ama anladığımız kadarıyla Galaxy Fold 2‘nin bir noktada karaborsaya düşecek. Zaten pahalı olan telefon böylece satışa sunulmadan daha da pahalılanmış oldu…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.