Ana sayfa » Mobil » Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus güncelleme ile Galaxy S20 oldu

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus güncelleme ile Galaxy S20 oldu

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus güncelleme ile Galaxy S20 oldu

Bugün yapılan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus güncelleme ile telefonlar Galaxy S20 özelliklerine kavuşuyor. Peki yeni neler var? Çok seveceksiniz…

Samsung güncelleme konusunda en başarılı üreticilerin başında geliyor. Galaxy S7 serisine bile halen güncelleme veren Güney Koreli üretici bu konuda birçok kişiden de olumlu yorumlar alıyor. Samsung‘un en başarılı Galaxy S serisi modellerinden birisi olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus güncelleme almaya devam ediyor ve bugün çok önemli bir güncelleme ile karşı karşıyayız.

Zira özellikle kamera tarafında yapılan güncellemelerin Galaxy S20 serisinde de olduğunu belirtelim. Galaxy S20 serisinde olan Pro Video ve Single Take kamera modlarını Galax yS9 ailesine de sunuluyor. Pro Video modu, video kaydederken deklanşör hızı, ISO vb belirli parametrelere ince ayar yapmamıza olanak tanır. Tek Çekim modu, deklanşöre bir kez basarak arka arkaya 10 fotoğraf ve 4 video çekmemizi sağlıyor ve içlerinden en iyisini seçebiliyoruz.

Bu özellikler ile birlikte yine Galaxy S2o serisinde gördüğümüz Akıllı Galeri özelliği de telefonlara ekleniyor. Bu sayede grup fotoğraflarını, yerlere göre, zamana göre hatta akşam gündüz seçeneklerine göre bile filtreleme yapmamıza olanak veren bir galeriye kavuşabiliyoruz.

Android 10 ve One UI 2.1 güncellemesi ile birlikte Bluetooth bağlantısı olmadan Samsung telefonlar arasında dosya aktarımı yapılabilmesine de olanak sağlanıyor. 1.1 GB büyüklüğündeki bu güncelleme ile Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus sahipleri yeni bir telefon almış gibi olacaklar…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.