Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 15, 2020 18:00

Xiaomi Mi NoteBook 14 Horizon Edition tam 12 saat boyunca…

Geçtiğimiz hafta tanıtılan Xiaomi Mi NoteBook 14 Horizon Edition modeli ile ilgili bugün oldukça ilginç bir video ortaya çıktı.
Xiaomi Mi NoteBook 14 Horizon Edition tam 12 saat boyunca…

Xiaomi akıllı telefon pazarındaki başarısını başka alanlara da taşımak istiyor. Aslına bakarsanız ev içi sistemler konusunda Xiaomi rakipsiz bir üretici diyebiliriz. “Bunu da nereden çıkarıyorsunuz” derseniz Xiaomi‘nin rakibi üreticilerin yöneticilerin Xiaomi ev içi sistemleri bizlere sormasından biliyoruz diyebiliriz. Bildiğiniz üzere Xiaomi geçtiğimiz hafta içinde Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 2020 , Xiaomi Mi NoteBook 14 ve Xiaomi NoteBook 14 Horizon Edition modellerini resmen tanıttı.

Ülkemiz pazarına da geleceği belirtilen bu NoteBook 14 Horizon Edition modeli ile ilgili bugün Xiaomi çok farklı bir video yayınladı. Video tam 12 saatlik bir video ve bu 12 saat boyunca diz üstü bilgisayarın ekranı açılıp kapandı. Tam 25.000 kez açılıp kapanan ekran menteşesi ile ilgili en ufak bir sorun olmadığı görüldü. Hatta. Çinli üreticii bu döngünün çok daha fazla dayanabileceğini de dile getirdi.

Bu tarz testler oldukça önemli ve değerli. Zira Çinli markaların ürünlerinin sağlamlığı ile ilgili endişelerin giderilmesi için önemli bir test diye görüyoruz bu tarz işleri.

Horizon Edition modeli 10. nesil Intel yonga setleri ile güçlendirilirken GPU tarafında ise Nvidia GeForce MX350 grafik kartı ile karşımıza çıkıyor. Umarız bu ürünler kısa süre içinde ülkemiz kullanıcılarına da sunulabilir…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.