Ana sayfa » OnePlus » OnePlus 8T hızlı şarjı ile priz yakmaya geliyor!

OnePlus 8T hızlı şarjı ile priz yakmaya geliyor!

OnePlus 8T hızlı şarjı ile priz yakmaya geliyor!

OnePlus’ın 2020’nin sonlarına doğru tanıtacağı yeni amiral gemisi OnePlus 8T modelinin hızlı şarj konusunda iddialı olacağı ortaya çıktı.

OnePlus, 2018’de OnePlus 6T McLaren Edition ile Warp Charger 30W hızlı şarj teknolojisini tanıtmıştı. O dönemlerde OnePlus, sadece 20 dakikada yüzde 50 şarj ve bir saat içinde de yüz 100 şarj sunacağını açıklamıştı. Şimdi ise işler değişti ve OnePlus 8T modelinin Warp Charger 65W hızlı şarj teknolojisi ile geleceği ortaya çıktı.

Android 11 Beta sürümünde OnePlus 8’e benzeyen bir telefonun 65W Warp Charger özelliğine sahip olacağı açıkça görünüyor. Bu kodun hali hali hazırda satışta olan OnePlus 8’e ait olması imkansız olduğundan gözler direkt olarak 8T modeline çevrildi.

65W hızlı şarj teknolojisi şimdilik OPPO Reno Ace ailesinde ve Realme X50 Pro ailesinde yer alıyor. Bu iki telefon da dakikalar içerisinde şarjı yüzde 0’dan yüzde 100’e doldurabiliyor. OnePlus’ın neden bu teknolojiyi yeni amiral gemisi modelinde kullanmadığı ve bir sonraki modele sakladığı bilinmiyor.

OnePlus 8T

Söylentilere göre, OnePlus 8T’de yer alaca olan bu şarj teknolojisi telefonu 40 dakika gibi bir süre içerisinde yüzde 0’dan yüzde 100’e doldurabilecek. Türkiye pazarına OnePlus 7 ile giriş yapan firmanın, yeni modellerini ülkemizde satışa sunup sunmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

8T modeli ile kamera konusunda daha fazla seçenek sunacak olan OnePlus, hatalarından ders çıkarıp rakipleri ile baş edebilecek seviyede sensörler kullancak gibi görünüyor.

2020’nin sonuna doğru tanıtılacak olan bu modelde Snapdragon 865 Plus yonga seti ve 8 GB RAM‘in yer almasını bekliyoruz. Tasarımsal açıdan küçük farklılıklar ile gelecek olan telefon yine 999 dolar bandını zorlayacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.