Ana sayfa » Mobil » Ne MTK Dimensity 800, ne SD 720G! Realme X50t şu yonga ile geliyor;

Ne MTK Dimensity 800, ne SD 720G! Realme X50t şu yonga ile geliyor;

Ne MTK Dimensity 800, ne SD 720G! Realme X50t şu yonga ile geliyor;

Son dönemin güzide şirketlerinden Realme, yeni X50t modeliyle Google Play Console’da görüldü! İşte yeni orta segmentin güçlü yongası!

İlk olarak geçtiğimiz ay sertifikaları ile gündeme gelen ve orta segmentte can yakması beklenen Realme X50t, aradan geçen süre sonunda Google Play Console‘da birçok detayı ile görüldü. 29 Mayıs tarihinde gerek Play Store destekli cihazlar listesinde, gerekse TENAA listesinde karşımıza çıkan ve yavaş yavaş netleşmeye devam eden cihaz, ilk defa donanımsal olarak bu kadar net sızdırıldı. Peki Realme X50t hangi yonga ile geliyor? İşte Google Play Console verilerine göre cihazın yongası!

Realme X50t

İlk olarak Mayıs ayının sonunda görülen ve birçok belirsizliğe ev sahipliği yapan X50t, Google Play Console verileri ile çok daha net bir hal aldı. Öyle ki verilere göre Snapdragon’un en sevilen orta segment yongalarından birini üzerinde barındıracak olan cihaz, Snapdragon 765G ile gelecek. Bunun yanı sıra 6.57 inç 1080×2400 piksel FHD+ delikli LCD ekran ile rakiplerinin önüne geçmeye çalışacak. Ön tarafta bulunan deliklerde ise 16MP ana ve 2MP ikinci ön kamera yer alacak.

Realme X50t

6GB RAM kapasitesi ve Adreno 620 grafik birimine ek olarak Android 10 tabanlı Realme UI‘yı çalıştıracak olan Realme X50t, 202 gram ağırlığa ve 4.200 mAh kapasiteli bir pile sahip olacak. Arka tarafta ise şirketle bütünleşmiş dörtlü kamera kurulumu bulunacak. Bu kamera kurulumu da 48 megapiksel ana, 8 megapiksel geniş açılı ikinci, 2 megapiksel üçüncü ve yine 2 megapiksel dördüncü kamera olarak sıralanacak. Realme X50t’nin parmak izi okuyucusu ise yan tarafta yer alacak. Son olarak cihaz 30W hızlı şarj desteği sunacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.