Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy M51 görüldü! Alev alacak alev!

Samsung Galaxy M51 görüldü! Alev alacak alev!

Samsung Galaxy M51 görüldü! Alev alacak alev!

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung, yeni Galaxy M51 modelini GeekBench testlerinde karşımıza çıkardı!

Güney Kore’li akıllı telefon üreticisi Samsung, dur durak bilmeden yeni cihazlarını pazara sunuyor. A, J, ve On gibi birçok seri oluşturan ve bu serilere birçok cihaz kazandıran şirket, bu kez de son dönemin trendlerine isim veren M serisine yatırım yapacak. Öyle ki bugün GeekBench testlerinde Galaxy M51 ile boy gösteren Samsung, yeni orta segment cihazı ile Türkiye başta olmak üzere birçok pazarı tabiri caizse cayır cayır yakacak. Peki hangi donanım ile yapacak bunu? Gelin bir bakalım.

Galaxy M51

SM-M515F kodu ile GeekBench testlerine giren, daha öncesinde de tasarımsal olarak sızdırılan Samsung Galaxy M51, söylentilere göre bu ayın sonunda resmiyet kazanacak. 6.5 inç delikli AMOLED ekranı, ekrana gömülü parmak izi okuyucusu, 8GB RAM kapasitesi ve Snapdragon 675 ile orta segmentte birçok rakibini eleyecek olan cihaz, ISOCELL Bright GW1 sensörlü 64 megapiksel ana kameraya ek olarak iki kamerayı da bizlere sunacak. Yani arka tarafında üçlü kamera kurulumu bulunacak.  

GeekBench testlerinde de oldukça yeterli bir puan alan Galaxy M51, 300 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Bu da cihazı birçok pazarda rakiplerinin önüne geçirecek. Aynı zamanda GeekBench’in tek çekirdekli performans testinde 545 puan, çok çekirdekli performans testinde ise 1775 puan alarak Fiyat/Performans bakımından başarılı olacak. Bunların dışında net bir bilgimizin olmadığı Galaxy M51, mavi rengiyle göz alacak ve yukarıda da belirttiğimiz gibi Haziran sonunda tanıtılacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.