Ana sayfa » Mobil » Galaxy Fold 2, S20’nin en iyi özelliğine sahip olacak!!! Yeme de yanında yat

Galaxy Fold 2, S20’nin en iyi özelliğine sahip olacak!!! Yeme de yanında yat

Galaxy Fold 2, S20’nin en iyi özelliğine sahip olacak!!! Yeme de yanında yat

Galaxy Fold 2’nin sızıntıları dur durak bilmiyor. Son çıkan raporlara göre cihaz, S20 serisinin en iyi özelliklerinden birine sahip olacak

Samsung, merakla beklenen katlanabilir telefonu Fold 2 için artık gün saymaya başladı. Koreli üretici bildiğiniz üzere yeni Note 20 serisini ve Galaxy Fold 2 cihazını en geç Ağustos ayında tanıtacak. Her iki cihaz hakkında ortada oldukça fazla iddialar var. Ancak bu iddiaları göz önünde bulunduracak olursak, bahsedilen özelliklerin doğruluk payı da oldukça yüksek gibi görünüyor. Son olarak bugün Fold 2‘nin ekran özellikleri ile ilgili çok çarpıcı bir detay ortaya çıktı. İddialara göre Samsung, Fold 2 cihazında, S20‘de bulunan 120Hz ekran yenileme hızına yer verecek. Bu özellik şüphesiz, katlanabilir telefon segmentinde devrim yaratacak.

Galaxy Fold 2, diğer cihazlara kıyasla daha büyük ve yenilikçi bir ekran ile gelecek. Söylentiler, cihazın 2213 × 1689 piksel çözünürlüğüne ve 7,7 inç’lik bir boyuta sahip olacağı yönünde. Bir de buna 120Hz ekran yenileme hızını eklerseniz, kuşkusuz tadına doyum olmayacaktır.

Buna ek olarak Fold 2, kamera bakımından diğer cihazları taklit edecek. Koreli şirket bu telefonun ön kamerasını günümüz modası delikli bir ekranın içine monte edecek. Ayrıca, Fold 2’nin Z Flip‘e kıyasla çift ön kameraya sahip olması bekleniyor.

Şu anda Fold 2 hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Ancak, cihaz hakkında diğer detayları merak ediyorsanız sitemizi ziyaret ederek geçmişte paylaştığımız haberlere ulaşabilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.