Ana sayfa » Mobil » Redmi Note 7 Pro için Android 10 güncellemesi yayınlandı! Note 8 sahipleri üzgün

Redmi Note 7 Pro için Android 10 güncellemesi yayınlandı! Note 8 sahipleri üzgün

Redmi Note 7 Pro için Android 10 güncellemesi yayınlandı! Note 8 sahipleri üzgün

Çinli teknoloji devi Xiaomi, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü popüler telefonu Redmi Note 7 Pro için Android 10 güncellemesini nihayet yayınladı

Xiaomi, bildiğiniz üzere 2019 yılında Redmi Note 7 Pro modelini piyasaya sürdü. Tasarım olarak beğeniler kazanan bu telefon sağlamlığı konusunda da herkesi mest etmeyi başardı. Ayrıca, üstün dayanıklılığıyla da  bilinen Note 7 serisinin üzerinde, yeri geldi yumurta kırıldı, yeri geldi yemek yapıldı diyebiliriz. Peki bu telefon performans olarak nasıl bir başarı sergiliyor. Kuşkusuz dünden bugüne bu telefonun performansı ile ilgili hiçbir şikayet almadık. İçerisinde Snapdragon 675 işlemci bulunan Redmi Note 7 Pro, desteklediği 4GB‘lık RAM’ı ile orta segmentte en iyi performansı ve deneyimi yaşatmaya hala devam ediyor.  Çinli teknoloji devi bugün, popüler olan bu telefonu için uzun süredir beklenen Android 10 güncellemesini nihayet yayınladı ve kullanıcılarının yüzünü tekrardan güldürmeyi başardı. Henüz daha Redmi Note 8 bu güncellemeyi alamazken Note 7 Pro‘nun ondan önce Android 10 alması, herkese bir şok yaşattı desek yeridir.

 

MIUI V11.0.1.0.QFHCNXM yapı numarası ile gelen bu güncelleme  2.1GB‘lık bir boyuta sahip ve şu anda sadece Çinli kullanıcılar için yayınlanmaya başladı. Ancak, Global sürümünde önümüzdeki birkaç hafta içinde geleceğini umut ediyoruz.

 NOT: Eğer Çin ROM’larını kullanırım der iseniz aşağıda vermiş olduğumuz linkten güncelleme dosyasını manuel olarak indirip kurabilirsiniz.

  • Cihaz Adı: Redmi Note 7
  • MIUI Sürümü: MIUI 11.0.1.0 QFHCNXM
  • Android Sürümü: Android 10
  • Bölge: Çin Kararlı
  • Güvenlik Düzeltme Eki düzeyi: Mayıs 2020
  • ROM Türü: Recovery
  • İndirme Bağlantısı: Burada
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.