Ana sayfa » Mobil » MediaMarkt Babalar Günü kampanyası erken başladı! Canım babam için

MediaMarkt Babalar Günü kampanyası erken başladı! Canım babam için

MediaMarkt Babalar Günü kampanyası erken başladı! Canım babam için

Babalarımızdan bir süredir ayrıyız ve özel günler onları hatırlamak için en güzel detaylar. MediaMarkt Babalar Günü hediyeleri ile babanızı sevindirin.

Özel günler son dönemde hepimiz için çok önemli bir hale geldi. Zira yaşanan Koronavirüs salgını sonrasında büyüklerimizden bir süre ayrı kalmak zorunda kaldık. Birçok kişi hem annesi hem babası ile bu süre içinde görüşmedi. Bununla birlikte sağlık çalışanlarımız ise çocuklarıyla bile ayrı kalmak durumunda kaldılar. Bu bağlamda MediaMarkt Babalar Günü kampanyası da özellikle ayrı kaldığımız babalarımıza iyi bir hediye almak için oldukça güzel bir tercih olabilir.

MediaMarkt Babalar Günü hediyelerini birlikte seçelim

65 Yaş üzerindeki babalarımız halen evde ve bu süreçte kişisel bakımları için özellikle traş ve bakım setlerine ihtiyaç duyuyorlar. Philips erkek bakım seti de babalarımızın evde kendi başlarına traş olmalarını sağlayabilecek bir ürün. Fiyat tarafında ise ciddi bir indirim var. Fiyatın kampanya dahilinde 299 TL’den 169 TL’ye düştüğünü görüyoruz.

Evde kalma süremiz uzadıkça özellikle TV izleme süremiz de eskisine göre arttı. Bu dönemde babalarımız için en iyi hediye tercihlerinden birisi de televizyon oluyor. Özellikle liglerin de yeniden başlaması ile birlikte  babalarımızın TV izleme deneyimini arttırmak isteyebilirsiniz. Bu noktada Samsung QE55Q60RATXTK SS5 serisi hem özellikleri hem 55 inç ekran boyutu hem de 4K çözünürlük seçeneği ile oldukça iyi bir seçim olabilir. 6.999 TL olan liste fiyatı bugünden itibaren 6.299 TL olarak güncelleniyor.

Teknoloji seven babalar içinse Xbox ONE S 1TB oyun konsolunu öneriyoruz. Bu ürünün en önemli artısı ise ikinci kolun da hediye olarak verilmesi. Bununla birlikte fiyatta da ciddi bir indirime gidiliyor. 4.999 TL olan fiyat 3.199 TL‘ye düşüyor. Son gelen %50 ÖTV zammından sonra bu indirim birçok kişiyi sevindirecektir.

Teknoloji babalarının son dönemde mobil oyunlara fazlaca ilgi gösterdiğini kendimizden biliyoruz. Bundan dolayı da tablet ihtiyacı her geçen gün artıyor. Büyük ekranda CoD ve PUBG gibi oyunları oynamanın keyfi de bir başka güzel. Bu noktada bir ürün tercih etmek isterseniz de Lenovo Tab M10 ürününü sizlere rahatlıkla önerebiliriz. 64GB Hafıza ve 4GB RAM gücü ile babanız hem oyununu oynayacak hem de tablette tüm işlerini organize edebilecek.

Tüm bu seçenekler size yetersiz geldiyse ve halen ne alacağınıza karar vermediyseniz MediaMarkt Babalar Günü Hediye Rehberini kullanarak babanız için en iyi hediyeyi seçebilirsiniz. Bu rehber farklı baba kategorilerini bizlere sunuyor. Maceraperest babalar, teknolojik babalar, boğazına düşkün babalar, titiz babalar, müzik sever babalar, maçları kaçırmayan babalar, fit babalar, şık babalar, bakımlı babalar ve gamer babalar için bir çok seçeneğe buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.