Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi Band 5 ve Mi Band 4 arasındaki farklar neler?

Xiaomi Mi Band 5 ve Mi Band 4 arasındaki farklar neler?

Xiaomi Mi Band 5 ve Mi Band 4 arasındaki farklar neler?

Akıllı telefon pazarında fırtına gibi esen Xiaomi yeni nesil akıllı bilekliği Mi Band 5 ile karşımıza çıkacak. Peki Mi Band 4 ile farkları neler?

Xiaomi giyilebilir ürünler pazarında Android ekosisteminde büyük bir fark ile zirvede yer alıyor. Özellikle uygun fiyatlı Mi Band serisi ile de kullanıcıların kalbini çalan Çinli üretici yeni ürün ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Mi Band 4 serisinin başarısını bir adım ileri taşımak isteyen Xiaomi, Mi Band 5 tanıtımı için hazırlanıyor.

Daha önceki haberlerimizde paylaştığımız üzere Band 5 tanıtımının 11 Haziran’da yapılacağını ve 18 Haziran tarihinde de satışa sunulacağını belirttik. Bugün ise gelen bilgilere göre bir önceki nesil Band 4 ile Band 5 arasındaki farkları sizlerle paylaşmak istedik. daha fazla para verip vermemeye değer mi buna da siz karar verin.

Mi Band 5 ve Band 4 arasındaki farklar

  • Büyütülmüş renkli ekran
  • Manyetik şarj cihazı
  • NFC Desteği
  • Akıllı telefon kamerasını uzaktan kontrol etme yeteneği
  • Profesyonel kalp atış hızı sensörü
  • 11 adet profesyonel spor destekleme modu
  • Kadın adet döngüsünün izlenmesi

İki ürün arasında farklar bunlar. Bu farkların fiyat tarafına nasıl yansıyacağı ise tam bir soru işareti. Görünen o ki; bu özelliklerin artışı fiyatların da bir tık artmasına sebep olacak. Biz özellikler arasında en çok manyetik şarj özelliğini beğendik. Eski modellerdeki şarj aparatını kullanmaktan daha kolay bir şekilde ürün karşımıza çıkacak ve görselleri de biz yazıyı hazırlarken az önce sızdırıldı.

Bakalım Xiaomi 2 gün sonra bize ne sunacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.