Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 9, 2020 9:00

Galaxy Watch 2 öldü! Yaşasın yeni kral! Galaxy Watch 3

Tam 2 yıldır yeni nesil Galaxy Watch 2 ile tanışamadık ve görünen o ki Samsung Galaxy Watch 3 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor...
Galaxy Watch 2 öldü! Yaşasın yeni kral! Galaxy Watch 3

Giyilebilir ürünler pazarında Android ekosisteminde zirvedeki isimlerden birisi olan Samsung bu noktada son dönemde biraz sessi bir süreç yaşadı. Bildiğiniz üzere bundan iki yıl önce Galaxy Watch serisini pazara sunan üretici geçtiğimiz süre boyunca Galaxy Watch 2 tanıtımını yapmadı. Bu süre zarfı içinde Galaxy Active 2 ve bazı fit ürünlerini tanıtıldı. Bugün gelen bilgilere göre Samsung’un Galaxy Watch 2 serisinden vazgeçeceğini ve kısa süre içinde 4 farklı çeşitte Galaxy Watch 3 ile karşımıza çıkacağı raporlandı.

Yenin nesil Watch 3 modelinin 4 farklı çeşidi ise şu şekilde olacak. Saatin 41mm (kadınlar için) ve 45mm tasarımına sahip olacak. Malzeme kalitesi tarafında ise titanyum ve çelik seçenekleri olacak. Bu gerçekten de çok ilginç bir durum zira bu kadar çok seçeneğe gerek var mı bunu da bilemedik doğrusu.

OPPO Watch

Yeni akıllı saat ile ilgili bilinen tüm detaylar bunlar ve yeni nesil Watch 3 serisinin de Ağustos ayında yapılacak Galaxy Note 20 lansmanında karşımıza çıkacağını da tahmin ediyoruz. Samsung yeni nesil akıllı saati ile başarılı olacak mı? Bu şimdilik cevabını arayan bir soru ama pazarda iki yıl öncekinden çok daha çetin bir savaş var. Zira OPPO, Xiaomi ve Huawei, Samsung akıllı yeni akıllı saat üretmezken ciddi bir yol aldılar…

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.