Mobil Haziran 8, 2020 9:00

Dropbox Password duyuruldu! Şifreleri unutanlara, yeni şifre bulamayanlara!

Dünyanın en popüler bulut hizmetlerinden biri olan Dropbox, yeni "Dropbox Password" ile şifrelerini unutanlara ve yeni şifre oluşturamayanlara hitap edecek!
Dropbox Password duyuruldu! Şifreleri unutanlara, yeni şifre bulamayanlara!

Birçok insanın bulut hizmeti sayesinde tanıdığı Dropbox, yeni servisini sessiz sedasız karşımıza çıkardı. Dünyanın en popüler bulut hizmetlerinin başında gelen ve hatırı sayılı bir kitlesi olan uygulama, yeni “Dropbox Password” ile birlikte hepimizin sorun yaşadığı şifreler konusuna bir çözüm getirdi. Öyle ki bu uygulama sayesinde şifre oluşturmakta güçlük çeken kullanıcılar, güvenli şifreler oluştururken diğer şifrelerini de uygulama içerisine kaydedebilecek.

Dropbox Password

Şuan beta sürecinde olan uygulama sayesinde herhangi bir giriş yapma işlemini tek tıkla halledebilirken, iki faktörlü kimlik doğrulama sistemiyle de güvenlik konusundaki soru işaretleriniz uçup gidecek. Basit kullanıcı arayüzü ve sayısız uygulamanın şifresini kayıt ederek size kolaylık sağlamasıyla dikkat çeken Dropbox Password, şüphesiz Android kullanıcılarının da cihazlarındaki yeni gözdesi olacak. Dashlane, LastPass ve 1Password gibi şifre yöneticileriyle de aynı protokolü kullanarak son derece güvenli bir hizmeti bizlere sunacak.

Dropbox Password

Son olarak da şifre bulma konusunda problem yaşayan insanlara yardımcı olacak olan uygulama, tek tıkla size farklı farklı şifreler sunacak. Bu sayede şifre oluştururken daha yaratıcı ve güvenli şifreler oluşturabilecek, isimlerden, şehirlerden ve gereksiz tarihlerden kendinizi soyutlamış olacaksınız. Uygulamanın şuan için beta aşamasında olduğunu tekrardan belirtelim. Aynı zamanda yeni Dropbox Password’u kullanabilmek için uygulamayı kullanan birinden davet almanız gerektiğini de hatırlatarak, yeni uygulamanın kararlı sürüme geçmesini bekleyelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.