Mobil Haziran 7, 2020 21:00

Telegram kendini iyice aştı! Yeni güncelleme adeta hepimizin ağzını açık bırakacak

Son zamanların en gözde mesajlaşma platformu olan Telegram, yeni güncellemesiyle gelişmiş bir video düzenleyici özelliğine sahip oldu.
Telegram kendini iyice aştı! Yeni güncelleme adeta hepimizin ağzını açık bırakacak

Sık güncellemeleri ve sınırsız özelleştirilmeleri ile bilinen Telegram, her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Son zamanların en çok tercih edilen platformlarından biri olan Telegram, muhteşem yenilikleri ile Whatsapp‘ın adeta havasını alıyor. Bugün, yeni bir güncelleme daha alan bu uygulama, kendi içinde yepyeni bir video düzenleme uygulamasına sahip oldu. Bahsedilen bu özellik, daha önce uygulamaya getirilen fotoğraf düzenleme aracının içine entegre olarak kullanıma sunuldu. Buna ek olarak geliştiriciler, yeni güncelleme ile, animasyonlu çıkartma ve gif kullanma işlevselliğini de genişletip daha kolay bir hale getirdiler.

Artık kullanıcılar yeni güncelleme ile birlikte videoların parlaklığını ve kontrastını ayarlayabilecek. Hatta bunun yanı sıra resim kalitesini de arttırarak videolarını doğrudan messenger üzerinde düzenleyebilecekler.

Buna ek olarak artık, popüler GIF‘lerin listesini doğrudan Telegram GIF panelinden görüntüleyip daha hızlı erişim sağlayabileceksiniz. Bunun içinde kaydetmek istediğiniz  gif’e birkaç saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır.

Ve son olarak, Telegram kullanıcıları artık sohbetlere basılı tutarak klasörler arasında daha kolay bir geçiş yapabilecekler. Android kullanıcıları için yayınlanan bu güncelleme, cihazlara harika özellikler getirmesinin yanı sıra, artık uygulamanın daha akıcı ve stabil çalışmasını sağlayacaktır.

Eğer sizlerde birer Android kullanıcısı iseniz, Telegram uygulamasın son sürümünü yükleyerek yeni özellikleri deneyimleyebilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.