Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi Band 5 tüm özellikleri ile sızdı! Abi tanıtsaydınız

Xiaomi Mi Band 5 tüm özellikleri ile sızdı! Abi tanıtsaydınız

Xiaomi Mi Band 5 tüm özellikleri ile sızdı! Abi tanıtsaydınız

Giyilebilir ürünler pazarında oldukça iyi bir noktaya gelen Xiaomi yeni nesil Mi Band 5 tanıtımı yapmadan tüm detaylarını sızdırdı.

Giyilebilir ürünler pazarında Xiaomi oldukça önemli bir yere sahip. Hatta Android ekosisteminde bu pazarda lider diyebiliriz. Özellikle Mi Band serisi ile “pahalı akıllı saatlere ne gerek var ki” dedirten Çinli üretici 11 Haziran tarihinde tanıtacağı ve 18 Haziran tarihinde de satışa sunacağı Mi Band 5 serisi ile ilgili bugün ne varsa ortaya çıktı.

Tanıtım tarihini zaten üstte paylaştık ve diğer bazı özelliklerin de belli olduğunu görüyoruz. Gelen bilgilere göre Xiaomi yeni nesil Band 5 serisinde vites arttırıyor ve gerçekten de akıllı saatleri resmen öldürüyor.

Xiaomi Mi Band 5 özellikleri belli oldu!

  • Amazon Alexa ses asistanı desteği
  • Oksijen doygunluğu algılama sensörü
  • Akıllı telefonlar için uzaktan kamera deklanşör kontrol fonksiyonu
  • Kadınlar için adet döngüsü kontrolü
  • NFC kontrolü ile mobil ödeme hizmeti

Gibi özellikleri ile Band 5 ailesi oldukça öne çıkacak. Tüm bunlar ile birlikte stres ve solunum yönetimi işlevini özelleştirilebilir ve rahatsız etmeyin modu ile akıllı telefonunuza gelen bildirimleri engelleyebilirsiniz.

Mastercard kartlarla çalışacak olan NFC destekli ödeme sistemini. toplu taşıma, alışveriş merkezleri, süpermarketler, benzin istasyonları ve diğer birçok yerde ödeme yapmak için kullanabilirsiniz. Mastercard’ı Mi Fit uygulaması üzerinden tanıtmanız yeterli olacaktır. Özellikle yaşanan pandemi sonrasında bu özellik ciddi anlamda işe yarayacaktır.

Akıllı saatlerden en büyük farkı ise halen sesli çağrılara izin verilememesi oluyor. Mi Band 6 serisinde bu özellikte ürüne eklenirse akıllı saatlerin işi resmen bitecektir. Fiyat tarafında

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.