Ana sayfa » Mobil » Galaxy Note 20 Ultra mı? Olmalı mı? Olmamalı mı? Yoksa hiç düşünmemeli mi?

Galaxy Note 20 Ultra mı? Olmalı mı? Olmamalı mı? Yoksa hiç düşünmemeli mi?

Galaxy Note 20 Ultra mı? Olmalı mı? Olmamalı mı? Yoksa hiç düşünmemeli mi?

Bir süre önce sadece iki farklı model ile karşımıza çıkacağı sızdırılan Galaxy Note 20 serisi ile ilgili yeni bir iddia var. Karşınızda Galaxy Note 20 Ultra

Samsung akıllı telefon pazarının en büyük üreticisi ve artık arkasında Huawei‘nin nefesini de duymuyor. Zira Google ile olan sorunlar sebebi ile Huawei satışları uzun süredir ilk defa geriledi. Samsung’un yeni nesil amiral gemisi serisi Galaxy S20 serisi ise Güney Koreli üretici de büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Bunun en büyük sebebi de yaşanan pandemi süreci. Bir süredir haberlerini yaptığımız ve iki model ile gelecek dediğimiz Note 20 serisi bugün Galaxy Note 20 Ultra modeli ile göründü.

Bluetooth SIG sertifikası alırken yakalanan telefonun bize ne sunacağını bilemesekte Samsung‘un Ultra konusunda ısrarcı olduğunu  görüyoruz. Oysaki geçtiğimiz hafta yaptığımız haberlerde Samsung‘un bu yıl oldukça uygun fiyatlı Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Plus modeli ile geleceğini belirtmiştik. Son gelen bilgilere göre Samsung son düzlükte Ultra modelini de satışa sunmaya karar verdi.

Görünen o ki; Samsung yeni nesil Galaxy Note 20 ile ilgili henüz net bir karar vermiş değil. Bazı Güney Koreli basından öğrendiğimize göreyse Samsung‘un Galaxy Note 20 Plus modelini de iptal edebileceği belirtiliyor. En büyük sorulardan birisi ise Galaxy Note 20 lite gibi bir model gelip gelmeyeceği. Kısa süre içinde tüm detaylar ortaya çıkacaktır. Zira Ağustos ayına çok az kaldı…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.