Mobil Haziran 2, 2020 14:00

Honor Play 4’ün çektiği bu fotoğraf, şimdiden herkesin aklını başından aldı!

Honor'un bir süredir üzerine çalıştığı Play 4'ün kamerası şimdiden herkesi büyülemeye başladı. Anlaşılan o ki Çinli şirket, ağabeyi Huawei'nin yolundan gidiyor
Honor Play 4’ün çektiği bu fotoğraf, şimdiden herkesin aklını başından aldı!

Huawei’nin alt markası olan Honor, yeni akıllı telefonu Play 4′ü tanıtmak için artık gün sayıyor. Bu cihaz, öncelik olarak oyuncular için geliyor. Ancak, fotoğraf konusunda da harika işler yapacağı kesin gibi görünüyor. Honor Play ürün direktörü Wei Xialong, bugün Weibo’dan paylaştığı bir görsel ile, Play 4‘ün kamera performansını ortaya koydu.

Honor Play 4, 64 megapiksel ana sensöre sahip olacak

Honor Play 4, 64 megapiksellik bir ana sensör ile karşımıza çıkacak. Ayrıca, yukarıda da görmüş olduğunuz bu resim, Play 4’ün 64 megapiksellik kamerası ile çekildi. Ancak, bunun tanıtım amaçlı bir resim olduğunu belirtmekte fayda var. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntılara göre, bu mükemmel telefonun tıpkı  yeni iPad Pro gibi sadece iki lensi ve bir LiDAR sensörü bulunacak. Ayrıca Çinli şirket, bu telefonun bir de Pro versiyonunu piyasaya sürecek.

Honor Play4 Pro, insanları, hayvanları ve cansız nesneleri ölçebilen bir sıcaklık sensörüne sahip olacak. Bu özellik,  Covid-19 pandemisine karşı geliştirilmiş en iyi özelliklerden biri olacak. Buna ek olarak, Play 4 Pro  6.57 inç IPS LCD bir ekran ile gelecek ve 5G destekli Kirin 820 yonga setinden güç alacak.

Son olarak, her iki telefonda da ABD yaptırımları nedeniyle Google hizmetleri bulunmayacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.