Ana sayfa » Mobil » HONOR Magic Earbuds Türkiye’ye geliyor! İşte tarih

HONOR Magic Earbuds Türkiye’ye geliyor! İşte tarih

HONOR Magic Earbuds Türkiye’ye geliyor! İşte tarih

Huawei’nin alt markası olan Honor, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Magic Earbuds’u Türkiye’ye getiriyor. İşte tarih

Çinli teknoloji devi Honor, tıpkı ana şirketi Huawei gibi başarılı işler sergiliyor. Geçtiğimiz aylarda  Magic Earbuds ile kablosuz kulaklık işine giriş yapan Honor, bu kulaklığı 16 Temmuz‘da Türkiye ‘ye getireceğini duyurdu. Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle bilinen Honor, gerek akıllı telefonları gerekse diğer teknolojik ürünleri ile adeta herkesin aklını başından alıyor.

Aktif gürültü engelleme teknolojisi, dokunmatik kontroller ve yüksek ses kalitesini, Bluetooth 5.0 bağlantısı ile kablosuz şekilde sunan HONOR Magic Earbuds, Türkiye’de inci beyazı ve açık mavi renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

Şehrin gürültüsüne son verin

HONOR Magic Earbuds,  32dB’e kadar çevre gürültüsünü engellemek için Hibrit Aktif Gürültü Engelleme teknolojisine sahiptir. Bu sayede, trafik, toplu taşıma, ofis, uçak gibi çok fazla istenmeyen sesin bulunduğu ortamlarda, dinlediğinize odaklanmanızı sağlar. Böylece, en sevdiğiniz şarkıları en ince detayı kaçırmaz ve telefon görüşmelerinde de en iyi ses deneyimini alırsınız.

Rüzgârlı havada bile sesiniz tertemiz

 Magic Earbuds‘un içerisinde bulunan üç mikrofon sayesinde, sesiniz  karşı tarafa en yüksek kaliteyle aktarır. Buna ek olarak, çok rüzgar olan ya da yoğun bir ses ortamında bile HONOR Magic Earbuds ile sohbetinize rahatça devam edebilirsiniz.

Uzun pil ömrü ve dahası

Aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip kablosuz kulaklıklar için pil ömrü genellikle kısadır. Ancak HONOR Magic Earbuds, ANC özelliği açık şekilde 3 saate kadar kesintisiz müzik dinleme, 2 saate kadar da kesintisiz konuşmaya yetecek kadar pil ömrü sunar. Ayrıca şarj kutusunun pil ömrüyle birlikte bu süre 13 saate kadar çıkar. Uzun pil ömrünün yanında akıllı dokunmatik kontrollere de sahip olan Magic Earbuds, EMUI 10 işletim sistemli telefonlarda da otomatik olarak hızlıca kullanılabiliyor. Kutusunda üç farklı boyda silikon uç ile sunulan HONOR Magic Earbuds, her kulak şekline uyum sağlayabiliyor.

Son olarak, bu muhteşem özelliklere sahip Magic Earbuds‘un ülkemize ne kadarlık bir  fiyat ile geleceği henüz belli olmadı. Ancak, önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır diye tahmin ediyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.