Ana sayfa » Mobil » Samsung kullanıcıları! Sakın bu resmi yüklemeyin! Sakııııınnn!!!!

Samsung kullanıcıları! Sakın bu resmi yüklemeyin! Sakııııınnn!!!!

Samsung kullanıcıları! Sakın bu resmi yüklemeyin! Sakııııınnn!!!!

Bugün ortaya çıkan bir duvar kağıdı Samsung kullanıcıları için resmen sonun başlangıcı oldu. Peki bu görsel nasıl bir şey? Sakın aman sakın yüklemeyin…

Akıllı telefon pazarında bazı duvar kağıtlarının ve bazı görsellerin telefonlarda sorun yaşattığına daha önceden iPhone serisi telefonlarda bir şeklin telefonları kilitlediğini görmüştük ve bugün de yeni bir resim Samsung kullanıcıları için korkulu bir riya olmaya başladı.

Gelen bilgilere göre kullanıcılardan bazıları aşağıdaki görseli telefonlarında duvar kağıdı yaptıklarında büyük bir sorunla karşılaştıklarını ve telefonlarının sürekli olarak yeniden başladığını ve en sonunda da download modunda kaldığını belirtmeye başladılar. Bu sorun şimdilik sadece Samsung telefonlarda oluyor ama her kullanıcıda da bu durumun oluşmadığını belirtmek gerekiyor. Peki sorun yaratan görsel hangisi?

Bu görseli yükleyen Samsung telefon kullanıcılarının kilitlenmeye sebep olmasının sebebi ise halen bilinmiyor ve bu konuda ciddi bir araştırma sergileniyor. Henüz Güney Koreli üretici bu sorunu kabul etmiş değil ama sorun ciddi ve sosyal medyada bunun yüklenmesi ile ilgili bazı şaka yollu paylaşımlar da dolaşmaya başladı.

Bu görsel size de gelir ve bunu duvar kağıdı olarak kullanmanız önerilirse sakın bunu yapmayın. Zira geri döndürülemez sorunların ortaya çıktığını raporlanıyor. Bu sorun ile ilgili önümüzdeki günlerde bir güncelleme yayınlanacak mı? Şimdilik bu da bilinmezliğini koruyan bir soru olarak karşımızda duruyor.

Güncelleme yapan kullanıcıların günlük kayıtlarında ise olmaması gereken bu kodların oluştuğunu görüyoruz. Bizden uyarması sakın bu görseli telefonunuza yüklemeyin…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.