Ana sayfa » Mobil » Galaxy Note 20’nin pil kapasitesi nihayet belli oldu! İşte cihaz hakkında bilmeniz gereken her şey.

Galaxy Note 20’nin pil kapasitesi nihayet belli oldu! İşte cihaz hakkında bilmeniz gereken her şey.

Galaxy Note 20’nin pil kapasitesi nihayet belli oldu! İşte cihaz hakkında bilmeniz gereken her şey.

Samsung’un yeni Note  serisi ile ilgili sızıntılar dur durak bilmiyor. 3C sertifika sitesinin radarına takılan Note 20’nin pil kapasitesi nihayet belli oldu

Samsung,  yeni Note serisi için artık gün saymaya başladı. Cihazların lansman tarihi yaklaştıkça sızıntıları da bir o kadar artıyor. Sammobile’nin son raporlarına göre, 3C sertifika sitesinin radarına takılan Note 20 ‘nin pil kapasitesi de nihayet belli oldu.

EB-BN980ABY” model numarası ile 3C sertifika sitesinde görülen Note 20,  4.300mAh‘lik bir pil ile karşımıza çıkacak. Daha üst model olan Note 20 Plus‘ın da aynı siteden aldığı sertifikaya göre 4.500 mAh’lik bir pil ile gelmesi bekleniyor.

Bunun yanı sıra, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan sızıntılara göre,  Note 20′nin Super AMOLED ekrana sahip, 6.7 inçlik dev bir ekran ile geleceği iddia ediliyor. Dahası, üst model olan Note 20 Plus‘un ise 6.9 inçlik bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Açıkçası bu kapasitedeki pillerin, dev ekranlara karşı nasıl dayanacağı ise akıllarda soru işareti bırakıyor.

Buna ek olarak 2020 amiral gemilerinden beklediğimiz gibi, her iki cihazda gücünü Qualcomm Snapdragon 865 yonga setinden alacak. Ayrıca, bu cihazlar 16GB RAM ve 25W hızlı şarj desteği ile karşımıza çıkacak.

Son olarak Samsung, Galaxy Note 20 serisinin aynı zamanda  Exynos 992‘li bir versiyonunu da piyasaya sürecek. Bu yonga seti,  eski Samsung Exynos 990‘ın biraz daha geliştirilmiş halidir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.