Ana sayfa » Redmi » Redmi’den 550 TL’ye cillop gibi monitör: Redmi Display 1A

Redmi’den 550 TL’ye cillop gibi monitör: Redmi Display 1A

Redmi’den 550 TL’ye cillop gibi monitör: Redmi Display 1A

Redmi, Xiaomi’nin yolundan gitmeye devam ediyor. Redmi, 550 TL’lik inanılmaz şık Redmi Display 1A monitörünü tanıttı. İşte özellikleri.

Xiaomi‘nin alt markası olan Redmi, ana marka gibi telefon alanından çıkıp teknolojinin diğer alanlarına yönelmeye devam ediyor. Redmi, bugün sürpriz bir şekilde 599 yuan yani yaklaşık 550 TL‘lik Redmi Display 1A monitörünü tanıttı. Tasarımı ile rakiplerine taş çıkaran bu monitör, oyunculardan çok günlük kullanım için oldukça şık bir çözüm gibi görünüyor.

178 derece görüş açısına sahip olan monitörümüzde mavi ışık engelleme filtresi bulunuyor. Bu sayede gece geç saatlerde monitörün göz sağlığını tehlikeye atan mavi ışıklar kesilerek gözü yormuyor. Sadece 7.3mm kalınlığa sahip olan monitör çerçevesiz tasarımı ile 3.000 TL‘lik monitörlere adeta taş çıkarıyor.

Redmi Display 1A

23.8 inç büyüklüğünde 1920 x 1080 yani Full HD çözünürlükte deneyim sunan bu modelde IPS panel yer alıyor. 60 Hz tazeleme hızına sahip olan monitörümüz 250cd / m² parlaklığa kadar çıkabiliyor. 1000:1 kontrast oranına sahip olan Display 1A, griden griye 6 ms gecikmeye sahip. HDMI ve VGA girişlerine sahip olan bu modelin şimdilik ülkemizde satılıp satılmayacağı bilinmiyor.

PC oyuncularından daha ziyade Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için oldukça ideal olan Display 1A, alt ayağı açısından Samsung’dan esinlenmiş. Oldukça şık bir ayak ve tasarım ile gelen bu monitör umarı ülkemize de 1.000 TL bandını aşmayacak bir fiyattan giriş yapar.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.