Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 27, 2020 11:00

Apple Watch 6 serisinin yayınlanan konsept videosu aklınızı başınızdan alacak!!!

Apple, yeni akıllı saati, Watch 6 serisi için artık gün saymaya başladı. Son çıkan konsept videosu da şimdiden kullanıcıları büyülemeyi başardı.
Apple Watch 6 serisinin yayınlanan konsept videosu aklınızı başınızdan alacak!!!

Giyilebilir teknolojinin önde gelen şirketlerinden Apple,  yeni akıllı saati Watch serisi için artık gün saymaya başladı.  Tanıtım tarihi yaklaştıkça ürünle ilgili daha fazla sızıntı ve detaylarda haliyle ortaya çıkıyor. Bugün, ünlü bir grafik tasarım sanatçısı tarafından paylaşılan bir video, yeni Apple Watch 6 serisinin tasarımı ile ilgili neredeyse tüm detayları ortaya koyuyor.

Buna ek olarak, yukarıdaki video, tasarımdan daha çok Watch 6 serisinin hayallerimizin ötesinde bir saat olarak geleceğini ortaya koyuyor. Peki bu saat bizlere ne gibi yenilikler sunacak?

Ortaya çıkan sızıntılar ve spekülasyonlara göre,  Watch 6 serisi bizlere aşağıdaki özelliklerden bazılarını sunacak. Bunlar;

  • Uyku Monitörü
  • Oksimetre
  • Yeni işlemci (Chip S6)
  • Zihinsel anormalliklerin tespiti (olası panik atak)
  • Daha iyi özerklik

Merakla beklenen Apple Watch’ın piyasaya sürülmesi ile ilgili çok fazla sızıntılar var. Örneğin kimisi bu ürünün, Eylül ayında iPhone etkinliğinde tanıtılacağını düşünürken, kimisi de  Haziran ayında yapılacak Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı etkinliğinde duyurulacağını düşünüyor.

Ancak, kesin olan tek şey ise, bu saatin 2020 yılında mutlaka tanıtılacak olması. Yani Apple, Haziran ayında olmasa bile, Eylül ayında mutlaka Wacth 6 serisini piyasaya sürecek.  Siz yine de şirketten resmi bir açıklama gelmeden, başka yerden duyduğunuz tarihlere aldırış etmeyin.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.