Ana sayfa » OPPO » OPPO Reno 4 TENNA sitesinde göründü! Eee bu Reno 3 Pro’nun aynısı ya

OPPO Reno 4 TENNA sitesinde göründü! Eee bu Reno 3 Pro’nun aynısı ya

OPPO Reno 4 TENNA sitesinde göründü! Eee bu Reno 3 Pro’nun aynısı ya

Bir süredir haberlerini ve görsellerini paylaştığımız OPPO Reno 4 TENNA listesinde gerçek haliyle ortaya çıktı. İşte detaylar…

OPPO, son dönemde orta segment pazarında oldukça agresif bir satış politikası benimsiyor. Benimsiyor; benimsemesine de hızlı hareket edemiyor. Örneğin 31 Aralık 2019 tarihinde tanıttığı telefonların Avrupa satışı daha bu ay başladı. Bununla birlikte Mart ayında tanıttığı Find X2 serisi de Avrupa ve Türkiye pazarına geç geldi. Yine Mart ayında tanıtılan OPPO Watch ise daha ortada yok. Yani OPPO agresif ama satış tarafında bu agresifliği Avrupa pazarında göremiyoruz. Bir süredir haberlerini yaptığımız OPPO Reno 4 TENNA sitesinde resmen göründü.

Bu da demek oluyor ki; Haziran ayı içinde bu telefon ile kesinlikle tanışacağız. Aslına bakarsanız Reno 3 ile Reno 4 arasında 6 ay gibi bir süre var ve bu süreyi hem Samsung hem de Xiaomi de aynı şekilde kullanıyor ama telefonlar bizlere geç geldiği için 2 ayda bir telefon tanıtılıyor izlenimi bırakılıyor. Allah Avrupa pazarındaki OPPO Pazarlama Direktörlerine kolaylıklar versin.

Zira bu süreci yönetmek için çelik gibi iradeye sahip olmak gerek. Düşünsenize daha 2 hafta önce Reno 3 tanıtımı yapıyor ve telefonları satışa sunuyorsunuz bugün de bir den Reno 4 haberleri ortaya çıkıyor. Bu kadar kısa sürede telefon yapmanın esprisi nedir kj?

Reno 4’ün arkadan görselini paylaşmıştık ama TENNA‘da ön taraftan da görüntü aldık ve bunu biraz photosop ile görünür hale getirdik. Ön tarafta aynen Reno 3 Pro modelinde olduğu gibi edge ekran ve ekran içinde kamera özelliğini görüyoruz. Bununla birlikte bazı detaylar da resmen ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bilgilere göre işlemcinin 2,4GHz hızında olacağı söyleniyor ve bu tanıma da Snapdragon 765G yonga seti uyuyor. Şimdi Reno 2Z‘nin aynı işlemcisini Reno 3 modelinde, Reno 3 Pro işlemcisinin aynısını Reno 4 modelinde kullanmanın mantığını yalvarırız birisi bize açıklasın.

Bu şekilde baktığımızda Reno 4 modelinin Reno 3 Pro modeli ile neredeyse aynı olduğunu aşağıdaki özellikleri okuyunca görebileceksiniz…

OPPO Reno 4 özellikler

  • 6.5 inç boyutunda AMOLED 2400×1080p Full HD+ çözünürlüğünde
  • 8 çekirdekli×2.4GHz yonga seti
  • Ana kamera 48 megapiksel+ 12 megapiksel ve 13 megapiksel üçlü kamera
  • Önde 32 megapiksel selfie kamera
  • 8GB/12GB RAM ve 128GB/256GB hafıza seçenekleri
  • 159.6×72.5×7.6mm, 172g

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.