Mobil Mayıs 24, 2020 12:00

Bayram tatiline izlenebilecek en iyi diziler! Liste şampiyonlar ligi

Bayram süresince evdeyiz. SURVİVOR başlayana kadar izlenebilecek en iyi diziler seçenekleri ile karşınızdayız. Hee bu arada sitemize de girmeyi unutmayın...
Bayram tatiline izlenebilecek en iyi diziler! Liste şampiyonlar ligi

Yaşanan Koronavirüs pandemisi sonrasında hepimiz evlere kapandık ve bu noktada devletimiz bir karar alarak 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan etti. Bize sorarsanız çok doğru bir uygulama oldu. Zira bayramlaşma bahanesi ile Türkiye birbirine ciddi anlamda virüs bulaştırabilirdi. Bunun önüne de böylece geçildi. Birçok kişi evde ve canı sıkılıyor. Peki bu tatil gününde izlenebilecek en iyi diziler hangileri?

Açıkçası bu liste kişiden kişiye farklılık gösterebilir ama biz TeknoBurada ekibi olarak bir liste belirledik ve bunu da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu bir reklam yazısı olmadığı için eski dizilerden de bahsedeceğiz.

LOST

Bize sorarsanız ilk üç sezonu ile sizi oradan oraya sürükleyen ve dördüncü sezonu ile “olm n’oluyor” noktasına getiren ve beşinci sezonu ile “lan bu muymuş” dedirten LOST her faninin izlemesi gereken kült dizilerden birisi.

Breaking Bad

Lise kimya öğretmeninin uyuşturucu baronuna dönüşme hikayesini duygusal ve muhteşem bir şekilde işleyen Breaking Bad dizi içinde sizi farklı farklı karakterler ile özdeşleştirecek.

Narcos

Dünyanın en azılı uyuşturucu baronu Pablo Escobar‘ın hayatını konu alan ve yaptıklarını birebir gösteren bu biyografi tadındaki diziyi öok sevecek ve Narcos Mexico‘yu da izlemek isteyeceksiniz.

The Last Dance

Biraz da popüler dizilerden bahsedelim. Basketbol dünyasının tartışmasız en önemli figürü Michael Jordan‘ın hayatından kesitlerin anlatıldığı diziyi izlerken; “ne kadar şanslıymışız ki bu adamı canlı canlı izleyebilmişiz” dedik. Kuzey Carolina’nın çocuğunun nasıl Air Jordan‘a dönüştüğünü heyecan içinde izleyeceksiniz.

Stranger Things

Madem Netflix dizilerine başladık öyle de devam edelim. Bir grup arkadaşın boyutlar arası yolculuklarını konu alan Stranger Things dizi tarihinin oldukça önemli bir iz bıraktı. Bir anda dünyanın en popüler dizilerinden birisi haline gelen Stranger Things Netflix dizileri içinde en popüler dizilerden birisi haline geldi.

How to Get Away With Murder

Netflix dizilerinden devam etmek durumundayız. Zira bu diziyi de öenermezsek olmaz. Bir grup hukuk öğrencisinin, hukuk profesörleri ile tuhaf ilişkisini ve işledikleri cinayetleri ört pas etmeye çalışmalarını konu alan bu sürükleyici ötesi dizinin başından kalkamayacaksınız.

La Casa De Papel

Aynı bizim Aşk-ı Memnu gibi kendi ülke insanı için yapılan ve bir anda dünya çapında popüler olan La Casa De Papel İspnaya’nın yerel kanallarından birisinden çıkan ve dünya çapında izlenme rekorlarını alt üst eden bir yapım oldu. Son sezonu ile “abi abartmadınız mı?” dedirten dizinin devamı da gelecek…

You Me Her

Netflix dizileri arasında konusu ile en ilginç yapımlardan birisi olan You Me Her, evli bir çiftin bir kadınla olan ilişkilerini konu alıyor. Üçlü bir ilişkiye dönen bu karmaşık duygusal değişim dizi ilerledikçe içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Aklınıza cinsellik ile ilgili bir şey gelmesin. Zira öyle bir dizi değil. Daha çok komedi dizisi…

Fringe

Bilim Kurgu sever misiniz? Garip olaylar? İçinden çıkılamayan ve hiçbir şekilde açıklanamayan olaylar dizisinden hoşlanıyor musunuz? İşte o zaman bu diziyi mutlaka izlemelisiniz. FBI ajanı Olivia Dunham ve Bilim insanı Dr Walter Bishop‘un yaşadıklarına inanamayacaksınız…

You

Tam yazıyı bitiriyorduk ki; son bir Netflix dizisi daha ekip arkadaşlarımızın “bunu eklemezsek olmaz” demeleri üzerine evlerimizin sapığı Joe Goldberg‘in hafiften Dexter tarzı bir hayat hikayesini anlatıyor. Bak şimdi yaa….

Dexter

Dexter dedik bu diziyi de eklemezsek kesinlikle olmaz. Olay yeri inceleme konusunda ve seri katillik konusunda da oldukça yetenekli olan Dexter Morgan‘ın “Kim ölmeli? Kim ölmemeli?” seçenekleri arasında gidip geldiği ve kendi sapık dünyasını konu alan dizi kesinlikle izlenmeli…

Editörün Seçimi – Bonus

House of Cards

Bu dizi Amerika Başkanlığına giden bir senatörün hangi yollardan nasıl ve neler yaparak geçtiğini anlatan inanılmaz bir dizidir. Belki dizinin ana karakteri Kaven Spacey başına gelenler dizi için kötü olsa da entrika konusunda tek geçtiğimiz bir dizi olmuştur…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.