Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi Mix 4 resmen göründü! İşte hayallerin telefonu

Xiaomi Mi Mix 4 resmen göründü! İşte hayallerin telefonu

Xiaomi Mi Mix 4 resmen göründü! İşte hayallerin telefonu

Çıkacak, iptal oldu derken Xiaomi Mi Mix 4 ile ilgili canlı bir görsel paylaşıldı. Peki telefon bu olabilir mi? İşte tüm sızıntılar ve yeni bilgiler…

Xiaomi CEO’su Lei Jun geçtiğimiz yıl bu zamanlarda yaptığı bir açıklama ile Mi Mix ve Note serilerini durduracağını açıklamıştı. Daha sonra gelen eleştiriler üzerine Note serisi telefonlar devam etti ve bugün gele görsele göre de Mix serisi de devam edecek. Bir süredir haberlerini yaptığımız Xiaomi Mi Mix 4 canlı canlı göründü haberleri sektörü ikiye bölmüş durumda.

Bazı yayınlar ve mobil pazarın önde gelenleri sızan telefonun Xiaomi olamayacağını söyleseler de sızan tek görüntü bu da değildi. Bir de tüm bu sızıntıların üzerine Xiaomi CEO’su Lei Jun çıkıp; “en sevdiğim telefon Mi Mix 2 modeliydi” demesi üzerine beklentiler daha da artmış durumda. İşte Mi Mix 4′e ait olduğu iddia edilen canlı görsel.

 

Sızan fotoğrafa baktığımızda daha önce sızdırılan görsellere benzediğini ve ön tarafta bir kamera olmadığını görüyoruz. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl Haziran ayında OPPO ekran altı kamera teknolojisini ilk kez göstermiş  ve Xiaomi de bu teknoloji üzerinde çalıştıklarını dile getirmişti. Görünen o ki; Mi Mix 4 gerçek olacaksa; ekran altında kamera bu telefonda “öyle ya da böyle” olacak.

Xiaomi tarafında gelişmeler bunlar Mi Mix serisi yeni haliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve fiyatlar nereye gidecek bunu hep birlikte göreceğiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.