Ana sayfa » Mobil » Honor Krin 990 yonga setli “ucuz” telefon peşinde! Batan geminin malları mı bunlar

Honor Krin 990 yonga setli “ucuz” telefon peşinde! Batan geminin malları mı bunlar

Honor Krin 990 yonga setli “ucuz” telefon peşinde! Batan geminin malları mı bunlar

Huawei’nin amiral gemisi yonga seti Krin 990 artık orta segemente geliyor. Honor Krin 990 yonga setli orta segment telefon peşinde…

Akıllı telefon pazarında deprem etkisi yaratan “TSMC artık Krin yonga setlerini üretmeyecek” kararı sonrasında büyük bir değişim bekleniyor. Huawei ve MediaTek ile yeni yonga setleri için anlaşırken bugün de yeni bir haber ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre Honor Kirin 990 5G destekli yeni nesil orta üst segment bir telefon geliştiriyor.

Gelen bilgilere göre Honor, yeni bir oyuncu telefonu ile karşımıza çıkamaya hazırlanıyor. Honor Play serisinin yeni telefonu bizlere Temmuz ayında sunulacak ve buy telefonda ilginç bir şekilde Krin 990 5G yonga seti kullanılacak. İlginç diyoruz zira Huawei‘nin aynı yonga setine sahip P40 Pro Plus telefonun fiyatının da 1.200€ seviyelerinde olduğunu görüyoruz.

Honor Play 4T Pro

Huawei‘nin son amiral gemisi yonga seti olma ihtimali oldukça yüksek olan Kirin 990 yonga seti daha da eskimeden Huawei elindeki stokları bitirmek istiyor olabilir. TSMC ile 700 milyon dolarlık yapılan yonga seti anlaşması içinde Krin 990 yonga setinin yeri ne kadar bunu da bilemiyoruz ama Huawei elindeki yonga setlerini bir şekilde bitirmek istiyor gibi görünüyor.

Honor Play 2020 modelinin bize ne sunacağı henüz kesin bir şekilde ortaya çıkmış olmasa da değişen pazarda orta üst segment telefonlara amiral gemisi telefonlardan daha fazla ihtiyaç duyulduğu ve bu ürünleri tercih ettikleri de ortada.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.