Ana sayfa » Mobil » Silinen Dosyaları Geri Getirme! Ölüm hariç her şeyin bir çözümü var

Silinen Dosyaları Geri Getirme! Ölüm hariç her şeyin bir çözümü var

Silinen Dosyaları Geri Getirme! Ölüm hariç her şeyin bir çözümü var

Silinen Dosyaları Geri Getirme uygulamaları arasında boğulmayın. Mac için en iyi çözümlerden birisi EaseUS Data Recovery Wizard ile tanışın.

MacOS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda bulunan Time Machine yazılımı eğer aktif olarak kullanılıyorsa silinen dosyaları geri getirmenizi sağlayabilir. Ancak Time Machine kullanmıyorsanız, çöp kutusunu temizledikten sonra dahi silinen dosyaları kurtarmak için tek çare üçüncü parti yazılımları kullanmak olacaktır. Bu noktada ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan EaseUS Data Recovery Wizard for Mac’ten yana tercihte bulunmanız öneriyoruz. Silinen Dosyaları Geri Getirme hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bu program isminden de anlaşılacağı üzere silinen verileri kurtarma sihirbazı olarak gayet başarılı sonuçlar elde ediyor. Dahili veya harici hard disklerin yanı sıra dijital kamera veya USB sürücülerinde dahi iyi çalışabiliyor. Kapsamlı bir tarama yaptıktan sonra kalıcı olarak sistemlerden silinmiş dosyaları tespit ediyor ve geri kurtarmanızı sağlıyor.

Üstelik tüm bunlar inanılmaz derecede basit, kullanması ve anlaması kolay bir arayüz ile gerçekleştiriliyor. Bu yönüyle EaseUS Data Recovery Wizard’ın muadili uygulamalardan farklı olduğu söylenebilir. Öyle ki kullandıktan ve başarılı sonuç aldıktan sonra kendi kendinize “Mac’de silinen dosyaları geri getirmek bu kadar kolay mıydı?” diyebilirsiniz.

Hemen her uzantıdaki dosyaları kurtarabilir

Program JPG, DOCX, PPT ve MP4 başta olmak üzere fotoğraf, video, belge veya slayt dosyası uzantılarının neredeyse tamamını geri kurtarabilecek şekilde tasarlanmış. Bu, yanlışlıkla sildiğiniz çocukluk fotoğrafı veya düğün videolarınızın geri getirilebileceği anlamına geliyor. Silinen dosyaları kurtarmak mac bilgisayar için geliştirilen bu programla aşırı derecede basite indirgeniyor.

Keza aynı şekilde, ertesi günkü toplantınıza hazırladığınız ancak kalıcı bir şekilde sildiğiniz sunum dosyasını da kurtarabilmeniz mümkün.

Yanlışlıkla format mı attınız? Hiç önemli değil!

Eh, insanlar çok sık “yanlışlıkla” format atmazlar. Ancak oldu da yanlışlıkla format attınız veya format attıktan sonra yedeklemediğiniz bazı önemli dosyalar aklınıza geldi, hemen EaseUS Data Recovery Wizard programını çalıştırmanız tavsiye edilir.

Kimi zaman format işlemini yanlışlıkla yapmış olmanız da gerekmez. Sisteminiz hacker saldırısına uğramıştır veya sistem güncellemesi yaparken elektrikler aniden kesilmiştir. Bu gibi durumlar bilgisayarın açılmamasına, tek çare olarak da format atmak zorunda kalmanıza yol açabilir.

Neyse ki yaşanabilecek en kötü senaryo dahi göz önünde bulundurularak geliştirilen EaseUS Data Recovery Wizard programı format atılarak tertemiz hale getirilen hard disklerden dahi veri kurtarabiliyor. Deneyin ve mac de silinen dosyaları kurtarmak nasıl mümkün oluyormuş, kendiniz görün.

EaseUS Data Recovery ücretsiz sürümü hemen deneyin

Evet, daha önce de belirttiğimiz üzere bu silinen dosyaları kurtarma programını kullanmak çok basit. Yine de nasıl kullanacağınızı öğrenmek ve yanlış bir işlem yapmamak için bu sayfadaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Geliştirildiği günden bu yana milyonlarca Mac bilgisayara kurulan ve mutlu bir kullanıcı kitlesine ev sahipliği yapan EaseUS Data Recovery Wizard programını hemen yükleyebilmeniz mümkün. Ücretsiz sürümde en fazla 2 GB dosyayı geri kurtarabilirsiniz. Ancak programın ne kadar verimli çalıştığını gördüğünüzde muhtemelen ücretli sürüme terfi etmiş olacaksınız zaten.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.