Ana sayfa » Mobil » Mi Band 5’in ortaya çıkan yeni özellikleri, vay anasını be dedirtecek!!!

Mi Band 5’in ortaya çıkan yeni özellikleri, vay anasını be dedirtecek!!!

Mi Band 5’in ortaya çıkan yeni özellikleri, vay anasını be dedirtecek!!!

Xiaomi’nin çok yakında duyuracağı Mi Band 5 ile ilgili yeni görüntüler ve bazı gizli özellikler ortaya çıktı. Bu sefer çok başka olacak…

Çinli teknoloji devi Xiaomi, bildiğiniz üzere yeni akıllı bilekliği, Mi Band 5‘i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte sızıntılarda ardı ardını kovalamaya devam ediyor. AndroidTR web sitesinin paylaştığı bir görsel, Mi Band 5‘in  görüntülerini ve bazı gizli özelliklerini ortaya koyuyor. Bu kaynağa göre, Band 5  sanal asistan, Amazon Alexa‘yı  destekleyecek. Bunun yanı sıra şirket, tıpkı diğer bilekliklerinde olduğu gibi, bu bilekliğini de  NFC içeren ve içermeyen sürümler olarak piyasaya sürecek.

Sadece bununla da bitmiyor. Mi Band 5, söylentilere göre doğum kontrolü ve oksijen doygunluğu gibi muhteşem özelliklere de sahip olacak.

Mi Band 5, iddialara göre “Kong Ming” kod adıyla karşımıza çıkacak. Buna ek olarak cihazın hem NFC‘li hem de düz versiyonu  Amazon’un sanal asistanını destekleyebilecek.

Tüm bunlara ek olarak, Mi Band çok ilginç bir özelliğe sahip olacak. Yukarıda gördüğünüz resimde “SpO2” adında bir referans gözüküyor. Bu refaranstan yola çıkacak olursak Xiaomi, bu bileklikte oksijen ölçümü yapabilen bir sensöre yer verecek. Ayrıca, doğum kontrolü özellik sayesinde  yumurtlama ve menstruasyonu kontrol etmek artık mümkün olacak.

Şu ana kadar tüm bildiklerimiz bu kadar. Ancak yeni bir gelişme olduğununda tekrar sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.