Ana sayfa » Mobil » Motorola RAZR 2 geliyor! Hoca bir gün gölde yoğurt mayalıyormuş

Motorola RAZR 2 geliyor! Hoca bir gün gölde yoğurt mayalıyormuş

Motorola RAZR 2 geliyor! Hoca bir gün gölde yoğurt mayalıyormuş

Katlanabilir telefon pazarında doğru tasarımı ilk kez bize sunan Motorola yeni telefonu Motorola RAZR 2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor….

Motorola dünyanın en bilinen mobil markalarından birisidir. Hatta yaşı 35 üzerinde olanların belki de ilk telefonlarından birisi de Motorola olmuştur. Elinde bulundurduğu patentler yüzünden Google tarafından satın alınan ve içi boşaltılıp Lenovo‘ya satılan Motorola geçtiğimiz yıl Motorola RAZR serisi katlanabilir telefonu ile katlanabilir telefon nasıl yapılır tüm ekosisteme göstermişti. Bugün de Motorola RAZR 2 modeli ile ilgili bilgiler gelemeye başladı.

Sızan bilgilere göre; ki bu bilgiler ne zaman bu şekilde sızsa doğru olur. Motorola Eylül ayında bir lansman yapacak ve yeni nesil RAZR serisi ile karşımıza çıkacak. Henüz yeni telefon ile ilgili resmi bilgi yok ama bazı yerlerde isminin RAZR 2020 olduğunu da okuduk. Eylül ayından sonra sadece 3 ay için bir telefona 2020 adı koymak doğru olur mu? Bunun da yorumunu sizlere bırakıyoruz.

Bildiğiniz üzere Motorola RAZR serisi pek başarılı olamadı. Bunun iki sebebi vardı. Birincisi sağlamlık (üstteki görselde tam katlanma yerindeki boşluğu ve oluğu görebiliyorsunuz), ikincisi ise donanım. Açıkçası bir telefona 1200 dolar verecek olan birine Snapdragon 710 yonga setine sahip bir telefon satmaya çalışmak doğru bir tercih değildi. Özellikle telefonun 5G desteklememesi ise yine başarısızlığın en büyük sebeplerinden birisiydi.

Bu yıl Motorola bize ne sunar bilemiyoruz ama aynı fiyata çok daha fazlasını sunabilmesi gerekiyor. Özellikle amiral gemisi pazarının küçüldüğü bu günlerde Motorola’nın doğru bir karar vermesi gerekiyor. Yoksa bu telefonun da başarılı olma ihtimalini pek görmüyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.