Ana sayfa » Mobil » Honor Play 4 Pro görüldü! Honor durmak bilmiyor!

Honor Play 4 Pro görüldü! Honor durmak bilmiyor!

Honor Play 4 Pro görüldü! Honor durmak bilmiyor!

Huawei’nin güçlü alt markası Honor, dur durak bilmeden yeni telefonlarını piyasaya sürüyor. İşte karşınızda Honor’un yeni silahı; Honor Play 4 Pro!

Huawei‘nin hızla büyüyen alt markası Honor, geçtiğimiz ay Play 4T ve Play 4T Pro cihazları ile oluşturduğu Play 4 serisini yeni cihazı ile genişletecek. Geçtiğimiz ay tanıtılan cihazlardan gerek özellik bakımından, gerekse fiyat bakımından çok daha önde olacak olan Play 4 Pro ile pazarda her bütçeye hitap etmeyi amaçlayan şirket, bu cihazını serinin en güçlüsü kılacak. Özellikle pil ve kamera tarafında farkını ortaya koyacak olan cihaz ne zaman resmiyet kazanacak bilinmiyor.

Honor Play 4 Pro

Büyük ihtimalle Huawei üretimi olan Kirin 820 5G yongasından güç alacak olan Honor Play 4 Pro, 5G desteğine de bu yonga sayesinde kavuşacak. Daha öncesinde Honor 30S ve Huawei P40 Lite 5G gibi cihazlara da güç veren bu yonga, performans anlamında gayet iyi iş çıkartıyor. Kirin 820 5G’nin yanı sıra arka tarafta üçlü izlenimi veren; ancak ikili olan kamera kurulumu ile kutudan çıkacak olan cihaz, ön tarafta da çift selfi kamerasını bizlere sunacak. Aynı zamanda arka tarafta bulunan ana kamera Sony IMX600y sensörü ve RYYB renk eşleme özelliği sayesinde oldukça net çekimlere imza atacak.

Ön tarafta delikli ekran yapısını bizlere sunan cihaz, çift selfi kamerası ile birlikte geliyor. LCD panelli ekranının verdiği dezavantajlardan biri olarak parmak izi okuyucusunu ekranın altına konumlandırarak karşımıza çıkaramayan şirket, bunun yerine son zamanların yeni trendi olan “Yan tarafa entegre edilmiş parmak izi okuyucusu“nu bizlerle buluşturacak. Tüm bunların yanı sıra Type-C‘den şarj olacak olan Play 4 Pro, 40W SuperCharge özelliğini kullanıcılarına sunacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.