Ana sayfa » Mobil » OnePlus McLaren ortaklığı bitti OnePlus Tofaş güzel olmaz mı?

OnePlus McLaren ortaklığı bitti OnePlus Tofaş güzel olmaz mı?

OnePlus McLaren ortaklığı bitti OnePlus Tofaş güzel olmaz mı?

Son 3 yıldır süren OnePlus McLaren ortaklığı görünen o ki; sona eriyor. Peki OnePlus yola hangi firma ile devam edecek? TOFAŞ mı? Neden olmasın?

OnePlus, son dönemde oldukça sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bildiğiniz üzere OnePlus 8 yeşil ekran sorunu bir türlü çözülebilmiş değil ve OnePlus bu noktada bir değişim / iade programı da başlatmış durumda. Yine de birçok kişinin telefonu iade etmek yerine değişim talep ettiği de ortadaki bir gerçek. OnePlus kullanıcıları markaya bağlı bir şekilde yola devam ederken markadan ayrılanlar da var. Bunlardan birisi de McLaren markası. Bildiğiniz üzere OnePlus McLaren ortaklığı OnePlus 6T ile hayatımıza girmişti.

Daha sonra OnePlus 7 serisinde de McLaren markası ile bir telefon ortaya kondu ama OnePlus 8 ile böyle bir model ortaya çıkmadı. 29 Mart tarihine kadar McLaren ortaklarından birisi olan Çinli üretici bugün görüldü ki artık McLaren ile ortak değil. Yani uzun lafın kısası şu. Bu yıl içinde OnePlus 8 McLaren Edition modeli göremeyeceğiz.

Bildiğiniz üzere OPPO & Lamborghini ile, Huawei & Porsche ile çalışıyor. OnePlus‘ın yeni bir markaya yöneleceği ve şansını da İtalya‘ya yönelteceği de gelen bilgiler arasında. Belki Ferrari ya da Alfa Romeo olabilir mi? Bunu zaman içinde göreceğiz. Bize sorarsanız çalışabilecek en iyi araba markası takdir edersiniz ki Ferrari, çalışabilecek en prestijli markalardan birisi ise Aston Martin ama bunların yanına yanaşabilene aşk olsun.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.