Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy Note 20 tasarımı hayalleri kıracak! Mı? Kendiniz bakın

Samsung Galaxy Note 20 tasarımı hayalleri kıracak! Mı? Kendiniz bakın

Samsung Galaxy Note 20 tasarımı hayalleri kıracak! Mı? Kendiniz bakın

Ağustos ayında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 20 tasarımı ile karşımıza çıktı. Değişen ne var? Diye sormadan geçemiyor insan…

Akıllı telefon pazarında Koronavirüs sebebi ile ciddi bir gerileme yaşanıyor. Bunun neticesinde özellikle amiral gemisi telefon pazarında geri gidiş var. Ağustos ayı ile birlikte ise birçok markanın amiral gemisi modelleri tanıtacağını biliyoruz. Bu telefonların en başında ise Samsung Galaxy Note 20 geliyor.

Bir süredir Note 20 serisi ile ilgili haberleri sizlerle paylaşıyoruz. Bugün Universeice isimli kullanıcı Galaxy Note 20 serisine ait olduğunu iddia ettiği bir görsel paylaştı. Görsele baktığımızda kalın çerçeveli bir telefon görüyoruz. Görünen o ki tasarım 21:9 ekran kasa oranına doğru kayıyor.

Görsel ile ilgili en büyük hayal kırıklığı ise Infinty-O ekranda yaşanıyor. Zira daha önce gelen bilgilere göre telefonun ekran altı kamera teknolojisine sahip olacağı ile ilgili uçuk kaçık fikirler vardı ama bu görsellere göre böyle bir şey olmayacak. Arka kamerada ise periskop lens gibi bir lensin bulunmayacağını da bu görsellerden görebiliyoruz.

Belki bu görseller çok gerçekçi görünmeyebilir ama bu tarz söylentiler ne zaman ortaya çıksa mutlaka gerçek olmuştur. Galaxy Note 20 serisinin Galaxy Note 10 Plus modelinden daha ucuz olacağı ve bugüne kadar hep koşturulan Plus / Ultra modelleri yerine düz Note 20 serisinin Samsung tarafından öne çıkartılacağı da gelen bilgiler arasında…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.