Ana sayfa » Mobil » POCO çok yakında piyasaya süreceği kablosuz kulaklık için isim arıyor! Sizce ne olsun?

POCO çok yakında piyasaya süreceği kablosuz kulaklık için isim arıyor! Sizce ne olsun?

POCO çok yakında piyasaya süreceği kablosuz kulaklık için isim arıyor! Sizce ne olsun?

Son zamanlarda sessizliğe bürünen POCO, şimdi de durmak bilmiyor. Çinli şirket yakında piyasaya süreceği kablosuz kulaklık için isim önerileri istiyor

Xiaomi‘nin alt markası olan POCO, uzun süren sessizliğini nihayet geçtiğimiz haftalarda POCO F2 Pro modeli ile bozdu. Amiral gemisi katili olarak adlandırılan bu cihaz harika özellikleri ile kullanıcıların gönlünde tekrar yer kazandı. Ancak şirket bununla yetinmedi. POCO, bugün Twitter‘da yaptığı bir açıklama ile kablosuz kulaklıklar üzerine çalıştıklarını da duyurdu. Bu kablosuz kulaklıklar tıpkı, Xiaomi Mi True ve Apple AirPod gibi olacak.

Bununla birlikte, kendini diğer markalardan ayıran POCO,  yeni cihazı için hayranlarından isim önerilerinde bulunmalarını istiyor. Eğer sizlerde POCO‘ya bu konuda yardımcı olmak istiyorsanız yukarıda vermiş olduğumuz  Twitter bağlantısından ankete katılarak  size en hoş gelen isimi seçebilirsiniz.

  • LITTLE Tomurcukları Taşı
  • POCO Kilp Tomurcukları
  • LITTLE Pop Tomurcukları
  • LITTLE Funkz

Bu ankette sunulan tek seçenek şuan  sadece isimlerle ilgili.  Ancak yakında kulaklıklarla ilgili bir paylaşım ya da duyuru yapıldığında tekrar sizlerle paylaşacağız.

Peki sizce POCO, kablosuz kulaklıkta da adını duyurabilecek mi? Aslında şirketin geçmişini göz önünde bulundurduğumuzda, yeni kulaklıklarında tıpkı akıllı telefonları kadar kaliteli ve bütçe dostu olarak gelebileceğini tahmin edebiliriz. Ancak yine de ön yargılı olmamak gerek.

Bakalım POCO önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği kablosuz kulaklıklar ile  Xiaomi ve Apple gibi rakiplerini geçebilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.