Ana sayfa » Mobil » Realme X50 Pro Player oyuncular için geliyorrreee!

Realme X50 Pro Player oyuncular için geliyorrreee!

Realme X50 Pro Player oyuncular için geliyorrreee!

Bugün X50 Pro serisinin devam niteliğindeki telefonu Realme X50 Pro Player resmen ortaya çıktı. Peki yeni oyuncu telefonu bize ne sunacak?

Realme geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile mobil pazarın küçüldüğü şu günlerde %40 büyüme ortaya koyduğunu söyledi. Çinli üretici OPPO çatısı altında ve biraz da işin doğrusu OPPO‘nun büyüklüğü altındaki rahatlığı ile özellikle gençleri hedef almaya başladı. Yine gençler için bir telefon üzerinde çalışan Realme, X50 ailesini büyütmeye çalışıyor. Bugün TENNA‘da ortaya çıkan Realme X50 Pro Player adından da anlaşılacağı üzere oyuncular için hazırlanan bir telefon.

Bildiğiniz üzere Realme X50 Pro, markanın Snapdragon 865 yonga seti kullanan ilk amiral gemisi oldu. X50 Pro Player modelinin ise bu noktada kamera tarafında 64 megapikselden 48 megapiksele geldiğini gördük. Oyuncuların daha fazla oyuna konsantre olduklarını varsayarsak doğru bir tercih gibi görünüyor. Önde 16 megapiksel kameranın devam ettiğini görüyoruz.

Telefonda 6.44 inç boyutunda OLED Full HD+ çözünürlükte ekran olacak. Tahmin edeceğiniz üzere ekran içinden parmak izi okuma sensörü de bulunacak. Hafıza ve RAM tarafında ise çeşitlilik sunulacak.

  • 128GB Hafıza / 6GB RAM
  • 256GB Hafıza / 8GB RAM
  • 512GB Hafıza / 12GB RAM

Telefonun oyuncular için ne sunacağı henüz netlik kazanmış değil ama görünen o ki; hafıza ve RAM tarafında bir optimizasyon bize sunulacak gibi görünüyor. Realme farklı olmak için elinden gelen çabayı ortaya koyuyor. Bakalım fiyat tarafında bize ne sunulacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.