Ana sayfa » Mobil » iPhone 12 konsept videosu ağzınızı sulandıracak!!!

iPhone 12 konsept videosu ağzınızı sulandıracak!!!

iPhone 12 konsept videosu ağzınızı sulandıracak!!!

Apple’ın bu yıl piyasaya süreceği yeni amiral gemisi iPhone 12’nin  konsept videosu yayınlandı. Bununla beraber fiyatları da sızdırıldı

Apple‘ın merakla beklenen amiral gemisi iPhone 12 ile ilgili  sızıntılar git gide artıyor. Bugün LetsGo Dijital tarafından paylaşılan bir konsept videosu cihazın tasarımı hakkında çok daha fazla detayı ortaya koyuyor.

Açık konuşacak olursak,  konsept bize tasarım açısından pek yeni bir şey sunmuyor. Ancak iddialar bu telefonun  649 dolar fiyat etiketine ve büyük bir ekran ile geleceğini ortaya koyuyor. Bu sebepten ötürü de  iPhone 12‘nin 2020’de en popüler telefon olması bekleniyor.

Peki Apple iPhone 12‘nin bu “giriş” sürümüne hangi adı verecek? iPhone Mini olabilir mi? Ya da  İPhone Lite? Ancak Apple kesinlikle iPhone Lite ismini kullanmayacaktır. Çünkü bu isim şimdiden sosyal medya da alay konusu oldu.

iPhone 12, daha düşük bir çentik ve daha güçlü kameralara sahip olacak

Ming-Chi Kuo ve Jon Prosser gibi birçok endüstri analisti, Apple’ın çentik tasarımdan tamamen vazgeçmeyeceğini, ancak bunun yerine daha küçük bir çentikle yola devam edeceklerini iddia ediyor. Bu nedenle, iPhone 12’deki çentik % 33’e kadar küçültülebilir.

Buna ek olarak Apple, iPhone 12 Pro Max modeline daha iyi sensörler yerleştirecek. Aynı zamanda, bu sensörlerin içinde akıllı telefonların artırılmış gerçeklik yeteneklerini artırmayı vaat eden bir LiDAR sensörü bulunacak. Şu ana kadar iPhone 12 serisi hakkında bildiklerimiz bu kadar. Ancak yeni gelişmeler olduğunda tekrar sizlerle paylaşacağız.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.