Ana sayfa » Mobil » Spotify yeni özelliği ile müzik dinleme şeklinizde adeta devrim yaratacak!!!

Spotify yeni özelliği ile müzik dinleme şeklinizde adeta devrim yaratacak!!!

Spotify yeni özelliği ile müzik dinleme şeklinizde adeta devrim yaratacak!!!

Popüler müzik dinleme platformu olan Spotify, geliştirdiği yeni özellik sayesinde müzik dinleme şeklinizi değiştirecek. Peki ama nasıl?

Son yılların en popüler müzik dinleme platformlarından biri olan Spotify, her geçen gün yeni bir özelliğe daha kavuşuyor. İsveçli şirket bugün “Grup Oturumu”  adında yeni bir özelliği daha kullanıma sundu. Bu işlev sayesinde artık müziklerinizi arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte kontrol edebileceksiniz. Hatta bununla beraber  herkes kendi kişisel hesaplarından da birbirlerine müzik seçebilecek ve önerilerde bulunabilecek. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki, bu özellikten şuan için sadece Premium üyeleri faydalanabiliyor. Eğer bir Premium hesabınız yok ise, maalesef bu özellikten yararlanamayacaksınız.

Spotify’da Grup Oturumu nasıl açılır?

  • Şimdi Yürütülüyor düğmesine basın
  • Kullanılabilir cihazlar simgesine dokunun
  • Grup oturumunu başlatmak için paylaşım kodunu bulun
  • Bir arkadaşınız oturumunuza katılmak için bu kodu taratın
  • “Katılmak için tara” yı tıklayın ve kodu kamerada taratın, hepsi bu kadar.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra, arkadaşlarınızın dinlediği müziği değiştirebilir veya her ikinizde aynı müziği dinleyebilirsiniz. Bir oturumdan ayrılmak için de, “oturumdan çık” a tıklamanız yeterlidir. Buna ek olarak kendi oluşturduğunuz oturumu sonlandırmak için de “oturumu sonlandır” a tıklayın.

Aslında şu karantina günlerinde Spotify‘nin böyle bir özellik geliştirmesi gerçekten muazzam olmuş. Bu sayede hem arkadaşlarımız ile aynı müziği dinleyip, hem de aynı duyguları birlikte paylaşabileceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.