Mobil Mayıs 6, 2020 14:00

Antutu, Nisan ayının Top 10 listesini paylaştı!! İçerisi şampiyonlar ligi

Merakla beklenen Antutu Nisan ayı listesi, bugün nihayet yayınlandı.  Gelin bu haftanın liderlerine birlikte göz atalım
Antutu, Nisan ayının Top 10 listesini paylaştı!! İçerisi şampiyonlar ligi

Akıllı telefonlarımızın testlerini gerçekleştiren Antutu, bugün merakla beklenen Nisan ayı tablosunu nihayet yayınladı. Bu listede ilk iki sırayı OPPO Fınd X2 serisi alırken, üçüncü ve dördüncülüğü de sırasıyla  iQOO Neo 3 ve Mi 10 Pro paylaştı. Snapdragon 865 işlemcili yeni akıllı telefonların piyasaya sürülmesinin ardından bu listede epey hareketlilik oldu. Örneğin geçtiğimiz ay ilk üçü paylaşan Black Shark3, OPPO Ace 2 ve Mi 10 Pro bugün bu listenin dışına çıkarıldı.

Yukarıdaki tabloda da gördüğünüz gibi, OPPO Find X2 serisinin iki modeli, sırasıyla 607.147 ve 602.191 puan alarak zirveye ortak oldular.  Açıkçası bu skorların yüksek olmasının  en büyük etkenlerden biri de şirketin cihazları için son yayınladığı yazılım güncellemesi desek yeridir. Çünkü OPPO, her iki modeli içinde geçtiğimiz günlerde sistem kararlılığını geliştiren yeni bir güncelleme yayınlamıştı. Görünen o ki bu güncelleme her iki cihaza da etkisini epey göstermiş.

iQOO Neo 3 ise ortalama 600.893 puan alarak üçüncülüğe yerleşti ve yüksek yenileme hızıyla adeta fark yarattı. Açıkcası, iQOO Neo 3’de aldığı bu skoru UFS 3.1‘lik belleğine borçludur desek yeridir.

4. ve 10.sıraya kadar listelenen cihazlar ise sırasıyla şöyle; Mi 10 Pro,  OPPO Ace 2, Redmi K30 Pro, iQOO 3, Realme X50 Pro, vivo NEX 3S ve Black Shark 3

Son olarak orta segmentte bulunan cihazların listesine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.