Ana sayfa » Mobil » Realme Instagram hesabı ile tüm üreticileri geçti!

Realme Instagram hesabı ile tüm üreticileri geçti!

Realme Instagram hesabı ile tüm üreticileri geçti!

Sosyal medyanın böylesine önemli olduğu bugünlerde Realme Instagram sayfası mobil üretici sayfaları arasında liderliğe oturdu.

Sosyal medya hayatımızın her yerinde ve her anında yanımızda. Özellikle yaşanan Koronavirüs salgını sonrasında hayatımızı sosyal medyaya taşımış durumdayız. Sosyal medyadan canlı yayınlar ve özel paylaşımlar ile birlikte özellikle evde yemek yapımı, pide yapımı vs ile ilgili bilgileri de sosyal medyadan alıyoruz. Mobil pazar COVID-19 sebebi ile büyük bir düşüş yaşıyor. Bu dönemde sosyal medyanın gücü çok önemli ve bu noktada Realme Instagram hesabı oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde markaların Instagram hesaplarını sizler için incelemeye başlamıştık ve önümüzdeki günlerde de bu seriye devam edeceğiz. Samsung ve Huawei sosyal medya hesaplarını inceledik ve sırasıyla da bu hesapları incelemeye devam edeceğiz. Bugün gelen bir bilgiye göre BoomSocial sitesi Realme‘nin Türkiye Instagram sayfasını en iyi mobil instagram sayfası olarak seçti.

Teknoloji kategorisinde 81.776 kullanıcı ve 64.088 etkileşim alan Realme’nin Instagram sayfası 80 puan alarak dördüncülüğü (listede beşinci olarak da görünse) Türk Telekom ile paylaştı.

Sosyal medya kullanımının böylesine arttığı dönemlerde böyle bir başarıya ulaştığı için Realme Türkiye’yi tebrik ediyoruz; ama kendisine de ufak bir tavsiyemiz var. Daha fazla Türkiye’den ve bizlerden paylaşımlar gelirse oldukça sevineceğiz. Ayrıca kullanıcılardan gelen iletilere de daha fazla yer verilmeli diye düşünüyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.