Mobil Nisan 26, 2020 21:37

MIUI 12 kapalı beta test kayıtları başladı!!! Koşun koşun yetişin

Xiaomi'nin yarın tanıtacağı yeni arayüzü MIUI 12'nin ilk beta testleri için kayıtlar başladı. Aşağıda vermiş olduğumuz talimatlarla kayıt olabilirsiniz
MIUI 12 kapalı beta test kayıtları başladı!!! Koşun koşun yetişin

Çinli teknoloji devi Xiaomi, birkaç gün önce yeni arayüzü MIUI 12‘nin tanıtım tarihini resmi olarak duyurdu. Raporlara göre şirket yeni güncellemesini Mi 10 Lite ile beraber 27 Nisan tarihinde, yani yarın gerçekleştireceği bir lansman ile tanıtacak. Buna ek olarak, Xiaomi bugün MIUI 12 güncellemelerinden ilk olarak faydalanmanız için yeni bir etkinlik başlattı. Aşağıda sizler için vereceğimiz uygulama sayesinde kaydınızı gerçekleştirebilir ve yarın yayınlanacak MIUI 12 güncellemesini ilk alan kişilerden biri olabilirsiniz.

Öncelikle WeChat uygulamasını indirin ve giriş yapın.

Ardından yukarıdaki  MIUI resmi hesabını bulun ve sohbet kısmına gelin.

Daha sonra MIUI hesabının içerisine girip MIUI12 yazarak mesaj gönderin ve bir süre bekleyin. Biraz zaman geçtikten sonra size bir kod gelecek. Bu kodu aşağıda linkini vermiş olduğumuz uygulamayı indirip cihazınızı seçerek boşluğa yazınız.

https://t.me/XTN_channel/4103

Yukarıdaki gibi cihazınızı seçip kodu girdikten sonra, aşağıdaki kutucuğu onaylayın ve devam edin. İşte bu kadar.

Not: Bütün bunları yapabilmeniz için cihazlarınızda Mi Community uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Bizler bunu da düşündük. Aşağıda sizler için verdiğimiz linkten Mi Community‘yi yükleyin ve önceki işlemleri harfiyen uygulayın. Eğer yapamayan arkadaşlar olursa, yorumlardan bize belirtsin, gereken yardımda bulunuruz.

Mi Community uygulaması indirme linki: https://t.me/MiuiSystemUpdates/335

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.