Mobil Nisan 24, 2020 16:30

EMUI 10.1 güncellemesini alacak cihazların resmi listesi belli oldu!!!

Huawei'nin yeniliklerle dolu, EMUI 10.1 güncellemesini alacak cihazlar nihayet resmi olarak belli oldu. Bu listede tamı tamına 22 model var!!
EMUI 10.1 güncellemesini alacak cihazların resmi listesi belli oldu!!!

Çinli teknoloji devi Huawei‘nin geçtiğimiz ay P40 serisiyle birlikte tanıttığı, EMUI 10.1  güncellemesini alacak cihazlar nihayet belli oldu. Dün yapılan Nova 7 lansmanında şirket, yeni ürünlerine ek olarak EMUI 10.1 güncellemesini alacak cihazlarında resmi listesini paylaştı.

Şimdi gelin bu güncellemeyi alacak cihazların listesine bir göz atalım:

EMUI 10.1 güncelleme listesi

Yukarıdaki listede Honor cihazları bulunmuyor. Çünkü şirket dün yeni Huawei cihazlarını tanıttı  ve bu nedenle paylaştığı güncelleme listesini de bu modellere göre ayarladı. Ancak, Honor yakında bu listeye ek olarak kendi cihazlarının da resmi listesini paylaşacaktır. Bildiğiniz üzere yukarıdaki tabloda yer alan cihazların çoğu zaten EMUI 10.1 kapalı beta güncellemesine sahip olan cihazlar. Fakat bu tablo, kapalı beta güncellemesini alan cihazların yakında kararlı sürüm alacağını da ortaya koyuyor

Huawei EMUI 10.1 ve MagicUI 3.1 ile gelen yenilikler

Güncelleme ile birlikte yeni bir 3D uygulama simge görüntüleme modu, ekranda bir parmak izi tarayıcısının yeni bir animasyonu, güncellenmiş çoklu ekran modu ve çağrıları cevaplamak için eşleştirilmiş bir bilgisayar kullanma yeteneği alıyorlar. Özellikle PC desteğinin bu denli geliştirilmesini önemli buluyoruz. Önümüzdeki dönemde tüm üreticiler bu güncellemeyi bize sunacaktır.

Bununla birlikte EMUI‘nin yeni sürümünde Huawei‘den Celia adında kendi ses asistanı, MeeTime video görüşmesi uygulaması, her zaman açık ekran için çok sayıda ayar var. Aynı ağdaki farklı Huawei cihazlarında fotoğraf ve video paylaşma yeteneği ve çok daha fazlası da EMUI 10.1 güncellemesi ile kullanıcılara sunuluyor…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.