Mobil Nisan 20, 2020 13:00

Honor 10X Pro görüldü! Sen de mi Honor?

Huawei'nin alt markası olarak pazarda iyi işler çıkaran Honor, bu kez de Honor 10X Pro'nun render görüntüleri ile gündeme geldi!
Honor 10X Pro görüldü! Sen de mi Honor?

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında, pop-up kameralı bir cihaz olarak tanıtılan ve üst düzey özellikleri ile Honor‘un elini güçlendiren Honor 9X serisinin devamı olarak piyasaya sürülmesi beklenen Honor 10X serisi, en güçlü üyesi ile görüldü. Render görüntüleri dün itibariyle sızdırılan ve özellikle ön tasarımı ile “Sen de mi Honor?” isyanına sebebiyet veren, geçen yıl ki cihazdan tasarımsal olarak çok daha farklı olan Honor 10X Pro, özellikle delikli ekran yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen modelin aksine; pop-up bir kamera ile değil, ilk olarak Samsung‘da gördüğümüz ve daha sonrasında popülerleşmiş olan delikli ekran yapısını bulunduran Honor 10X Pro, gücünü de Kirin 820 yongasından alacak. Ekran teknolojisi tarafında pazarın güçlü panel üreticilerinden biri olan BOE‘den faydalanacak olan cihaz, aynı zamanda 20W SuperCharge ile pil konusunda başarılı işler çıkaracak. Kamera tarafında ise, geçen yıl ki cihaz ile eşit sayıda kamera bulunduracak olan Honor 10X Pro, üçlü arka kamera sistemini cihazın sol üst köşesine konumlandıracak. Aynı zamanda ana kamera 64 megapiksel çözünürlüğünde olacak.

Honor 10X Pro

Şuan için bu cihaz ile ilgili elimize geçen tüm bilgilerin bunlar olduğunu da belirterek, Honor 10X Pro‘yu beklemeye koyulalım. Neticede elimizde olan tasarım, henüz resmiyet kazanmış değil. Bu sebepten ötürü, bundan sonra Honor 10X Pro‘yu haberlerimizde daha sık görebilirsiniz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.