Mobil Nisan 17, 2020 12:00

Nubia Play 5G kamera örnekleri resmi olarak paylaşıldı!!!

Global pazarda adından söz ettirmeye başlayan ve logosunu da değiştiren Çinli üretici Nubia, bugün Nubia Play 5G modelinin bazı kamera örneklerini paylaştı.
Nubia Play 5G kamera örnekleri resmi olarak paylaşıldı!!!

Nubia, özellikle Çin pazarında çok sevilen bir markadır. Globalleşme çabası neticesinde Nubia geçtiğimiz hafta yaptığı bir tanıtım ile logo değişikliğine gittiğini duyurdu. Hemen ardından Çinli şirket hatırlayacaksınız yine geçtiğimiz haftalarda Nubia Red Magic 3 5G modelini  574 $ / 579 € / 539 £  fiyatlandırma ile global pazarda satışa sundu. Bununla beraber vitesi arttıran Nubia, yeni oyuncu telefonunu ise 21 Nisan‘da görücüye çıkaracağını duyurdu. Bugün şirketin CEO‘su Ni Fei, Nubia Play 5G‘nin bazı kamera örneklerini paylaştı.

Play 5G, IMX586 sensörüyle beraber 48 megapiksel Sony lensine sahip dörtlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Buna ek olarak şirket ön tarafta ise 12 megapiksel çözünürlüğe ait bir selfi kamerasına yer verecek. Şimdi gelin bu cihazla çekilmiş gece ve gündüz fotoğraflarına bir göz atalım.

 

Daha önceki sızıntıları da göz önünde bulunduracak olursak, Nubia Play, gücünü Snapdragon 765G yonga setinden alacak ve 5G desteğine sahip olacak. Buna ek olarak şirket bu telefonda 30W hızlı şarj desteğine sahip  5.100 mAh‘lik bir pile yer verecek. Bu da demek oluyor ki bir günü rahatlıkla çıkarabileceksiniz.

Şuana kadar cihaz hakkında bildiklerimizin hepsi bu kadar. Ancak lansmana kadar herhangi bir gelişme olur ise sizlerle tekrar paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.